Dodawanie komentarza

Do tematu: Proszę państwa

Komentarze do artykułu: UFO nad Chinami?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Proszę państwa

~spirytystyczny punkt

2010-07-26 16:19:58

odnośnie ufo powinniśmy być świadomi iż nie jest to zjawisko rozpoznane więc trzeba być czujnym w stosunku do niego !
   
    Rozróżnia się co najmniej 5 rodzajów hipotez wyjaśniających zjawisko UFO:
   1 oszustwa i kamuflażu - np. oszustwo dla zysku i sławy lub eksperymenty z nową bronią ukrywane przez rządy i państwa.
   2 fizykalno-biologiczna - wyżej rowinięte życie - inteligencja na wyższym poziomie.
   
   To co nazywa się -niezidentyfikowanym obiektem latającym- nie jest w istocie ani obiektem ani też latającym; potrafi jak pokazują rzekome zdjęcia zdematerializować się a ponadto łamie powszechnie przyjęte zasady ruchu (J. Vallee). Z punktu widzenia fizyki nie potrafimy tego wytłumaczyć i przypomina to magię; pojawia się pytanie wynikające z samego opisu zjawiska: magia czy supertechnika? niewytłumaczalna materializacja i dematerializacja UFO (jak w dawnym spirytyzmie) sugeruje że obiekt) te poruszają się raczej poza przestrzenią i czasem niż normalnie w przestrzeni...
   
   Obcy sprawiają ponadto wrażenie, że dokładają wszelkich srarań abyśmy nie widzieli jak naprawdę wyglądają kim są i jakie są ich prawdziwe zamiary...polifoniczny dyskurs o UFO odzwierciedla stan kulrury: niemożność uchwycenia prawdy- poetyka nonsensu- niepewność- fragmentaryczność i niespójność - wszystko to zbliża się do języka w stylu wieży Babel jaki oferuje post-modernizm.
   
   Badania psychologiczno-socjologiczne (np. harwardzldego psychiatry prof. J. Ma-cka) nie potwierdziły hipotezy, że w UFO wierzą gł. osobnicy chorzy nieszczęśliwi skłonni do myślenia w prymitywnych kategoriach znajdujący się na marginesie społ. odrzucający społeczeństwo czy ob-noszący się z ekstrawaganckimi poglądami (por. J.E. Mack, Uprowadzeni. Bliskie spot-kania IVstopnia, Warszawa 1994).
   Potwierdzona została natomiast hipoteza, że osoby wierzące w UFO interesują się jednocześnie innymi alternatywnymi rzeczywistościami jak np. astrologią czy okultyzmem...
   
   Teoria ufo okultystyczno-spirytystyczna (np. demonologiczna) lub inne religijne czy metafizyczne interpretacje - UFO jako aniołowie, Matka Boża, mist. światło.
   Wielu badaczy (np. ]. Whitemore) widzi podobieństwo doświadczeń UFO do szamanizmu, który jest najstarszą formą spirytyzmu; demonologiczne — w ujęciu chrzęść. - interptetacjc zjawiska UFO występują głównie w literaturze protest. (K. Koch), ale też w prawosł. (S. Rosę); autorzy protest, często przekonani są, że natura UFO jest demoniczna — demony potrafiły zawładnąć ludźmi w tych doświadczeniach a nawet próbowały ich zabić w przypadku nieposłuszeństwa (C. Wilson, ]. Weldon); wg ewangelickiego znawcy okultyzmu Kocha wyjaśnienie, że o istotach UFO należy myśleć jako o zmaterializowanych demonach jest najbardziej usprawiedliwione (K. Koch, Okkultes ABC, Agla-sterhausen 1988).
   Interpretacje te wzmacnia fakt, że do kontaktu z kosmitami dochodzi często w channelingu będącym formą spirytyzmu, lub w kontakcie parapsych. indukowanym np. przez zwykłą hipnozę a ci którzy doświadczyli tego kontaktu już wcześniej najczęściej zaangażowani byli w jakieś doświadczenia mist. czy pseudomistyczne...
   
   ten kontakt nie jest zwykle bezinteresowny ale jest motywowany poszukiwaniem własnej boskości u tych którzy ją jakby posiadają i mogą nią tzekomo obdarować.
   W pewnych przypadkach rodzi się zatem idolatryczny kult kosmitów; dlatego wiele ruchów urologicznych zalicza się do kategorii nowych ruchów religi. czy sekt; sekty relgi. zainspirowane UFO głoszą często reigijny synkretyzm (w sensie pseudosyntezy znanych ludzkości wielkich religii); do UFO-kultów najczęściej zalicza się: An-trovis- Towarzystwo Aetherius (Aetherius Society)- Akademia Nauki Unarius (Una-rius Academy of Science) raellanizm- ruch Urantia (por. M. Horodyski UFO - mit współczesności -Nomos. Kwartalnik Reli-gioznawczy- 2000 nr 30-31).
   Często ofiara tzw. porwania (uprowadzenia) przez UFO staje się świadkiem kontaktowym lub religi. wyznawcą mimo że byty UFO działają zwykle poprzez przemoc np. przy uprowadzeniu na starek kosmiczny; czasami jest to przemoc seksualna (jak u średniow. demonów inkubów i sukkubów) niż przemoc tech-niczna w celu porywania na neutralne eksperymenty i badania; niekiedy chodzi o zwykły kontakt czy dotyk. Wiele jednak wskazuje na to, że w każdym przypadku jest to rodzaj inicjacji po której następuje radykalna egzystencjalna przemiana czy swoista konwersja. J.A. Saliba porównuje kontakt z UFO do inicjacyjnych rytuałów przejścia (por. A.E. Kubiak, Jed¬nak New Age, Warszawa 2005). Z chrzęścijańskiego punktu widzenia chodzi tu jednak o kontrinicjację; po kontakcie bowiem zmienia się świadomość pojawia się -miłość- do niedawnego prześladowcy...!
   
   Dlatego polecam Chrześcijańską modlitwe o uwolnienie od demonów !
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

można by jeszcze dodać że

~spirytystyczny punkt

2010-07-26 16:26:54

tego rodzaju spotkania z istotami z UFO wahają się od -błogiego połączenia- opisanego przez harwardzkiego psychiatrę prof. J. Macka do spotkania np. porwanej Leah Haley ze wstrętną gadopodobną istotą (por. R.L. Thompson- Tożsamość Obcych. Starożytna wiedza o współczesnych zjawiskach UFO Wrocław 1998).
   Wrogie zachowanie wobec ludzi odsłania demoniczną być może naturę tych bytów; stosują one przymus i przemoc wpływając na umysł i wolę poprzez przemoc fiz. lub telepatię. Znane są też historie które sugerują że obce istoty porywały i zabierały ludzi; istnieje też bogata literatura poświęcona tajemniczym zniknięciom a nawet bezpośrednim atakom na ludzi które nierzadko kończą się zabójstwem (por. tamże).
   Mimo tego iż ciągle powtarza się mist. motyw światła działalność bytów UFO jest więc często bardzo ciemna i przerażająca...!

ODPOWIEDZ

a co na to Św. Kościół ?

~spirytystyczny punkt

2010-07-26 16:32:57

Obcy wyglądają jak demony ze znanych z tradycji kościelnej opisów. Wydają się istotami materialnymi lecz jednocześnie są przezroczyste bądź świetliste jakby niematerialne. Zgodnie z nauką Kościoła demony są istotami duchowymi - upadłymi Aniołami. Żywią się ludzkimi namiętnościami lecz same są upadłe i zepsute. Wyjaśnia to fakt iż podczas wiekszóści porwań dochodzi do seksualnego wykorzystywania ludzi .
   2 Obcy zgodnie z większością relacji podczas badań (...) zadają porwanym ból i straszą ich. W literaturze duchowej szczególnie w żywotach świętych znaleźć można wiele opisów fizycznego ataku demonów na chrześcijan. Jeśli Obcy naprawdę byliby uduchowionymi przybyszami z kosmosu a nie demonami to z pewnością oszczędziliby ludziom cierpień. W rzeczywistości nie chodzi im o łagodzenie fizycznego i psychicznego bólu lecz właśnie o zadawanie go pojmanym ofiarom .
   3 Obcy wywołują uczucie strachu i obrzydzenia towarzyszące ludziom podczas pierwszego spotkania ustępujące dopiero po duchowym podporządkowaniu się człowieka swoim porywaczom. Są to typowe manipulacje demoniczne znane chrześcijańskiej tradycji. Demony dążą metodycznie do pokonania naturalnego wstrętu jaki budzi w człowieku ich bliskość i zastąpienia go uczuciem zaufania do nich .
   4 Duchowe efekty kontaktów z Ocymi są całkowicie antychrześcijańskie. Porwani oddalają się od uniwersalnej tradycji (...) chrześcijaństwa, praktykując fałszywą pokrewną pseudoreligijności New Age duchowość przekazaną im drogą demonicznej iluzji. Ludzie ci nie znajdują się już na drodze chrześcijańskiego teocentrycznego wspieranego Bożą łaską doskonalenia i przemienienia osoby ludzkiej. Nowy światopogląd doprowadza ich do zaniku osobowości do wiary w konieczność roztopienia się w Prajedni która konstytuuje pogańskie rozumienie Raju i Zbawienia.
   
   Także jak już wspomniałem wcześniej modlitwa i Święta wiara w Chrystusa Pana uwolni nas od demonów !

ODPOWIEDZ

no ale jaki przykad...

~spirytystyczny punkt

2010-07-26 16:53:57

odnonie demonicznej natury zjawisk...
   
   Wpływ uprowadzeń na moje życie
   
   Uprowadzenia na pokład UFO sprowadziły jedynie na mój kark liczne kłopoty i trudności. Kłopoty te i trudności systematycznie się też pogarszają. W niniejszym podrozdziale wymienię więc najważniejsze z nich:
   
   http://www.sm.fki.pl/Andrzej_Domala/Andrzej_Domala.php?nr=Porwany_przez_UFO_9
   
   
   
   Motto niniejszego rozdziału: Gdyby dano mi wybór - trzymałbym się z dala od UFO.
   
   -...Byłem pewny tego iż ona to sprawiła i odniosłem wrażenie że chce poznać moje myśli. W tym samym momencie me uszy odebrały takie charakterystyczne brzęczenie i to było jej zwycięstwo nade mną. Od tego momentu zawładnęła mną bezgranicznie - zaś ja sam stałem się jakby zabawką w jej władaniu. Nie potrafię ani fachowo nazwać ani też sprecyzować tego co potem nastąpiło. Poczułem wewnątrz swej głowy nagle obrazy które ż y j ą, bo się poruszają i jak gdyby - mówią...-
   
   http://www.sm.fki.pl/Andrzej_Domala/Andrzej_Domala.php?nr=Porwany_przez_UFO_2

ODPOWIEDZ

Halooo DEMONIE

~ Sokrates mi pomógł.

2010-10-08 14:02:31

Nie rozumiem dlaczego aż tak zaciekle demonizujesz człecze obecność czegoś co egzystuje.
   Co jest już i całe szczęście dyskutowane, przez co śmielszych naukowców.
   Twierdzić że jesteśmy w bezkresach kosmosu pępkiem świata jest poprostu hipokryzją, bardzo tanią w walorze. Nie mam chwili jednej, wątpliwości co do istnienia nam jeszcze nieznanych
   cywilizacji o bardzo różnych formach egzystencji. Dla przykładu nam znana fizyka serwuje definicje środka, a wiadomo że srodek to nic innego jak fraktale. No i kółko się zamyka, gdzie jest środek, ba punkt wiemy że się obraca ale środek tegoż punktu obraca się lub też nie ! ? Fizyka się zakończyła w tym miejscu, dalej ani rusz. Twoje wynużenie ma podobny charakter
   Nie martw się są tacy, którzy jeszcze całują księdza w rękę. A może to twoja ręka, co do synapsów to ubogo jest z tobą . Radzę zmienić zainteresowania.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę