Dodawanie komentarza

Do tematu: Czy Polska się poddzwignie ?

Komentarze do artykułu: Wielkości planet w odniesieniu do Księżyca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czy Polska się poddzwignie ?

~komuna i masonerka

2011-02-01 14:51:23

Czy zastanawialiście się czy Polska będzi istniała na przykład za 100 lat ?! A jeżeli tak to do jakiej grupy państw ? Czy język urzędowy w kraju zwanym Polską będzie jezykiem polskim ? Bo przecież obserwująć atak sił postubeckich i masońskich na świadomość młodzieży wydaje się iż zatraca (duża część już zatraciła) poczucie tożsamości (Pamięć i Tożsamość) narodowej, RELIGIJNEJ i społecznej ! Identyfikując się raczej z takimi mediami jak TVN, Polsat i resztą tzw "nowo europejskich idoli" ! To co się dzieje na forach internetowych gdzie się obrzuca obelgami Polaków ale religijnych, tzn wyznających wiarę w Jezusa Chrystusa z zapatrywaniem wyborczym w kierunku PiS pokazuje iż zacietrzewienie i zatracenie realizmu rzeczywistości osiągneło dzięki "inżynierom" medialnym stopień gdzie można już chyba określić takie osoby "alkoholikami medialnymi" niezdatnymi do racjonalnych zachowań (mord łudzki w biórze PiS) ale i do racjonalnego myślenia ! Czy za sto lat nie rozpocznie się przygotowanie fizycznych armii do tajemniczego konfliktu Goga i Magoga ? Jaką rolę w tym może odegrać Polska ? Czy będzie już suwerenna bez post ubeckich wpływów w postaci synów i córek Kiszczakó, Jaruzelskich, Kwaśniewskich itp... itd... ?
   W znakomitym texcie znanego reżysera Grzegorza Brauna przedstawił on też swoje obawy odnośnie Polski zacytuje kawałek "Bo po cóż nam wreszcie ta Polska, jak nie po to, by się jeszcze kiedyś na coś przydać mogła Stolicy Apostolskiej? To powinien być oczywisty i wyraźny horyzont aspiracji polskiego patriotyzmu. Alternatywa jest bowiem jasna i straszna: jeśli nie po tej stronie, to po której? Lepiej więc zawczasu zabiegajmy o to, by w ostatniej bitwie szeregów armii Goga i Magoga nie zasilili przypadkiem jacyś zbałamuceni lub niedoinformowani Polacy."
   link:http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110128&typ=my&id=my01.txt
   or az link do filmu Chucka Misslera o Gogu i Magogu w którym przedstawia jakże trafnie iż wojska Goga i Magoga mogą pochodzić z przyszłej rosji ale i też z regionu północno wschodniej europy...?
   ale i wiele innych tajemniczych odkryć znajdziecie pod tym linkiem:
   http://www.youtube.com/watch?v=lbJIwIsJ5Tk&playnext=1&list=PL51915EB32427B545
   Dla tego powinniśmy się modlić za tych którzy dopuszczają się manipulacji na młodzieży polskiech ukrywając przed nią prawdziwy rozmiar klęski państwa polskiego jaki obecnie ma miejsce pod rządami "klasy nowych panów" czyli post sowieckiej kliki medialnej która razem z masońskim djabelstwem przyprowadzonym z zachodu ZABIJA Polaków ! Czy jest na to jakieś lekarstwo ? Jest ! Są nimi słowa życia jakie skierował do nas Jeszua Mesjasz i Zbawiciel ! Tylko on jest w stanie uwolnić nas z djabelstwa ! Przez swoją Matke Maryje zgniecie głowę węża, odwiecznego przeciwnika człowieka. Nigdy nie jest za dużo Modlitwy za Polskę i Świat !
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę