Dodawanie komentarza

Do tematu: Chciałbym tu napisać coś

Komentarze do artykułu: Wielkości planet w odniesieniu do Księżyca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Chciałbym tu napisać coś

~badacz

2011-02-09 13:44:55

co może zaszokować Narodowościowców ! Myśle że jestem Narodowościowcem lecz przychodzą takie momenty gdy po namyśle dochodze do wniosku że ta cała elita która doprowadziła do takiej nędzy i rozpaczy Polskę i Polaków to ludzie bardzo inteligentni, w niektórych wypadkach więcej niż inteligętni (genialni) Czy są Polakami w 100 % ? To już inna kwestia. Natomiast kwestia co się z nimi dzieje że doprowadzają do upadku nasz ukochany kraj jest kwestią otwartą..., nie chcę rozdzierać tu szat nad sprawą żyda Michnika bo to nie o niego chodzi. Sprawa tej polskiej elity jest złożona i chyba chodzi o to iż jest ona także zniszczona przez komunizm że nie może rospoznać niszczycielskiej mozy pieniędzy bez wyższych racji, idej czy wręcz bycia pod wpływem złych duchów, bycie opętanym to nie koniecznie musi wyglądać tak jak w czasach Zbawiciela Mesjasza Jeszuy :
   
   Przybyli na drugą stronę jeziora do kraju Gerazeńczyków. 2 Ledwie wysiadł z łodzi, zaraz wybiegł Mu naprzeciw z grobów człowiek opętany przez ducha nieczystego. 3 Mieszkał on stale w grobach i nawet łańcuchem nie mógł go już nikt związać. 4 Często bowiem wiązano go w pęta i łańcuchy; ale łańcuchy kruszył, a pęta rozrywał, i nikt nie zdołał go poskromić. 5 Wciąż dniem i nocą krzyczał, tłukł się kamieniami w grobach i po górach. 6 Skoro z daleka ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon 7 i krzyczał wniebogłosy: "Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!". 8 Powiedział mu bowiem: "Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka". 9 I zapytał go: "Jak ci na imię?" Odpowiedział Mu: "Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu". 10 I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy. 11 A pasła się tam na górze wielka trzoda świń. 12 Prosili Go więc: "Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli". 13 I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze. 14 Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało. 15 Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął. 16 A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach. 17 Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic.
   18 Gdy wsiadł do łodzi, prosił Go opętany, żeby mógł zostać przy Nim. 19 Ale nie zgodził się na to, tylko rzekł do niego: "Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą". 20 Poszedł więc i zaczął rozgłaszać w Dekapolu wszystko, co Jezus z nim uczynił, a wszyscy się dziwili.
   
   W dzisiejszych czasach opętanie jest o wiele bardziej skryte, "delikatne" , nieuchwytne...! Dziś rozpoznanie czy się jest pod wpływem ducha/duchów jest rzeczą bardzo trudną czy wręcz arcytrudną !
   Już samo uświadomienie sobie że coś jest nie tak z własną psychiką czy duchem jest sukcesem ! Wracając do elity która zawiaduje Polską to strasznie mi żal że nie czują odrobiny. Ale z drugiej strony ich "duch komunistyczny" jako spadek popeerelowski został im odjęty przez Kaczyńskich a odpowiedzią właśnie była zemsta na tym wszystkim co w ich wyobrażeniach im to sprawiło...
   Jeżeli się zagłębić w lektóre o cywilizacjach i ich zródłach Feliksa Konecznego dochodzi się do zaskakujących wniosków że dzisięjszy homoelektronikus elit jest zagubioną jednostką informacyjną która szuka swojej tożsamości nie mogąc przejść na kolejny etap, etap ducha pozostając ciągle w swerach postpeerelowskiego kapitalizmu z pytaniem "a co to jest prawda ?" Ciągłe zagubienie doprowadza tych ludzi do ciągłego szukania przywudctwa a to unii europejskiej a to silnego kagiebisty a to znowu innych masonów... A na horyzoncie dziejów pojawia się kwesta wymarcia rasy białej co już można obserwować w krajach europy...! Multikulturowość nie zdała egzaminu w państwach tzw zachodniej europy powodując upadek społeczeństw o czym w książkach Konecznego. Napływ innych kultur spowodował destrukcje białego człowieka, jego zagubienie.
   1.2 miliarda Hindusów i 1.5 miliarda Chińczyków ! te liczby mówią same za siebie ! Czy nadmierna liczba narodzin to jest objaw jakiejś cywilizacji czy jej brak ?!
   Bo nadmierna liczba narodzin może prowadzić do wyzbycia się człowieczeństwa w postaci handlu ludzmi. Istota ludzka postrzegana jest jak zwierze (kura, świnia) i można go sprzedać na "części", a kupców organów w krajach bogatych jest pełno...!
   Ale co taki problemy interesują elite zapatrzoną (no właśnie gdzie ?!) na kagiebiste czy masonów z eurolandu ?!
   Elita polska choć może wierzy że jest święta to jednak jezt zwiedziona tak jak to Zbawiciel opisał w Ewangeliach !
   Fałszywi prorocy-filozofowie: F. Nietzsche, S. Freud, K. Marx i inni
   Fałszywi prorocy filozoficzno-religijni: H. Steel, A. Blavatsky i A. A. Bailey (teozofia), R. Steiner (teozofia), A. Crowley (satanizm), A. Kardec (okultyzm) oraz założyciele różnych prądów duchowych, druidycznych i innych, których kulminacją jest NEW AGE.
   Na naszych oczach dzieją się rzeczy z Apokalipsy Św. Jana !
   "...Ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie... (Łk 21,11)
   http://www.youtube.com/watch?v=fZqY2N0g4qk
   
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę