Dodawanie komentarza

Do tematu: POLSKI PAPIEŻ NIE BYŁ POLAKIEM

Komentarze do artykułu: Bioniczne ramię w praktyce

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

POLSKI PAPIEŻ NIE BYŁ POLAKIEM

~seba

2011-04-21 08:50:09

Jan Paweł II, czy jak go tam nazywacie, nic nie zrobił dla świata. Jedyne argumenty na wielkość Wojtyły to to, że jeździł po świecie, uprawiał sporty, jadł kremówki, znał kilka języków i dużo się uśmiechał, czyli był normalnym człowiekiem. Ignorował także skandale pedofilskie dotyczące księży. Omamił was tym swoim uśmieszkiem i ładnymi słowami że uważacie, że był kimś naprawdę wyjątkowym? Wcale nie był, rozpiera was tylko ta wasza polaczkowa duma, że taki chłop ze wsi jak wy wszedł na wysokie stanowisko, że wieśniaki z zadupia Europy potrafią zaistnieć. Łudziliście się, że dzięki niemu też możecie do czegoś w życiu dojść, a tu gówno. Jedyne co dla was miał to uśmiech i ładna przemowa napisana mu przez pomocników, a wy dalej taplacie się w bagnie i bawicie się w wysławianie ordynarnej, niczego nie wartej jednostki jeszcze długo po jej śmierci, zamiast zrobić coś pożytecznego dla świata bez tej chorej pychy z powodu nieistniejących zasług rozkładającego się w grobie kutasa ze wsi. A poza tym to jebał dzieci.

ODPOWIEDZ

@seba:

~Jaro

2011-10-09 12:36:14

szacunek dla Ciebie za to co napisałeś. U nas niestety większość społeczeństwa woli żyć w jakiejś schizofrenicznej mgle ( bóg, jpII itd..) niż realistycznie spoglądać na rzeczywistość.

ODPOWIEDZ

...

~peter

2011-04-21 11:47:08

jestes chory ;)

ODPOWIEDZ

bogus

~BOGUS

2012-10-10 17:55:11

sam jesteś huju ze wsi gdybyś ty miał chociaż połowę tego rozumu co Jan Paweł drugi WIEŚNIAKU !!!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę