Dodawanie komentarza

Do tematu: Artykuł ze strony Fundacji

Komentarze do artykułu: Projektowanie zwierząt - wykład z TED

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Artykuł ze strony Fundacji

~Badacz

2011-04-09 14:51:26

Nautilus i odpowiedz na ten artykuł:
   "...Czytając relacje o Bliskich Spotkaniach III Stopnia widać wyraźnie, że „obcy” mają etap „zagonów na planecie” dawno zasobą. Nigdy nie jest tak, że podczas rozmowy z obcymi uczestnik CE III słyszy:
   
   „Jesteśmy z planety, ale nie reprezentujemy naszej społeczności, tylko rząd planety z części południowej. Druga część planety ma inny rząd, z którym my nie mamy wiele wspólnego... Jakby przylecieli tamci, to my nie mamy z nimi nic wspólnego – pamiętajcie! Możecie w ogóle ich zignorować i powiedzieć, że nie mają żadnych uprawnień do lądowania na waszej Ziemi.”
   
    To zawsze wygląda inaczej. Obcy mówią wyraźnie o rządzie „planetarnym”, który reprezentuje całą społeczność. Nie tylko „ten czy inny zagon, bo tamten obok, to już nie”. Tego typu plemienne „myślenie zagonowe” jest typowe dla kultur prymitywnych, do których nie ma wątpliwości należymy. Upłynie wiele setek lat, zanim ludzie będą postrzegali naszą cywilizację w ujęciu planetarnym i zgodzą się na jedną reprezentację cywilizacji.
   
    Potem są wyższe etapy, kiedy wiele planet jest tą samą kulturą. Wiele razy podczas Bliskich Spotkań III Stopnia słyszymy:
   
   „Jesteśmy z cywilizacji, która zamieszkuje wiele planet i światów”.
   
   Oczywiście wtedy już nie ma podziałów na strefy różnych religii, gdyż wiedza duchowa jest właśnie postrzegana jako wiedza, a nie jako jedynie „wiara”. Technika? To zupełnie odrębny temat..."
   
   Szanowny autorze oto pański cytat:
   "...Tego typu plemienne „myślenie zagonowe” jest typowe dla kultur prymitywnych, do których nie ma wątpliwości należymy..."
   
   Niewiem jak pan ale ja nie uważam że należe do jakiejś niższej kultury ! To jest typowy objaw jakiegoś kompleksu (planetarnego ?) Ja uważam że moja kultóra Polska jest cudowną kulturą duchową ! Kulturą duchową walczącą o ducha wiary ! Wiary od Istoty Nieskończonej która zesłała na ziemie Istote Niebiańską która mjała moc aby wskrzesić swoje ciało które zostało zabite na krzyżu... Ta cywilizacja walczy jeszcze z zaściankowym myśleniem europejskich środowisk antychrysta o to by przestały niszczyć naszą wspaniałą kulture życia ! Nasza kultura życia to coś więcej niż te "biedne" porwania diabolicznych istot ufo na pokład i robienie im z umysłu wody za pomocą sztuczek magicznych czy może wysokorozwiniętej technologii ! Cywilizacje te często przejwaiają objaw wymierania lub degradacji sieł życiowych dlatego twierdzenie że są na niby wyższym poziomie rozwoju jest nadużyciem. Na danym etapie w danej czasoprzestrzeni w danym wymiarze rzeczywistości kultura duchowa polska jest najwspanialszym osiągnięciem człowieczeństwa !
   Tak więc pański cytat odnosi się jedynie (ewentualnie) do pana samego, jeżeli pan twierdzi iż należy pan do kultury prymitywnej to pańska sprawa... Mam nadzieje że niedługo dojdzie pan w swoich rozważaniach (wierze) do punktu w którym stwierdzi pan iż należy do kultury wyższej ! Do kultury duchowej...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę