Dodawanie komentarza

Do tematu: Dowody

Komentarze do artykułu: Nikola Tesla - Gospodarz Świata

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dowody

~Chemtrails

2011-10-11 17:51:47

Nie powinniśmy się martwić wygraną Palikota oraz całego obozu postkomunistyczno platformianego bo oni jak i my oraz wszyscy politycy i ich dzieci ale i służby specjalne i ich rodziny niedługo trafią do grobu ! Pod tymi linkami macie dowody oraz filmy na to że Polska jak i kraje nato są codziennie trute chemikaliami w stężeniach przekraczających dawki niewyobrażalne !
   I jest to tylko robione w strefie nato, u Rosjan jak i Chińczyków czy reszcie świata rządy tych państw nie należące do nato nie trują własnych obywateli wykazując wyższy stopień cywilizacyjny oraz zdrowie psychiczne władzy.
   
   "...Dokładnie 1 lutego 2009 pobrała ona próbki deszczówki z okolic gdzie mieszkała i oddala je do specjalistycznego laboratorium. W efekcie z próbki udało się wyliczyć poziom aluminium na około 1010 mikrogramów na litr. Ta sama próbka zawierała 8 mikrogramów na litr baru. Używając tej samej metodologii dokonała kolejnej analizy 14 października 2009 i w rezultacie aluminium osiągnęło poziom 611 mikrogramów na litr. Norma na obecność aluminium w deszczówce to 0.5 mikrograma na litr. Ile razy przekroczona jest, zatem wartość tego pierwiastka?
   Związki baru nie powinny występować w deszczówce na żadnym poziomie. Odkrywa się związki chemiczne baru zarówno z węglem, jaki z tlenem. Przecież węglan baru to jeden ze składników trucizny na szczury. Do jednych z podstawowych efektów ubocznych po spożyciu zwiążków baru należy występowanie nudności, biegunek, ślinotoków, arytmii serca i osłabienia jego pracy czy też wzrostu ciśnienia krwi..."
   
   Linki:
   http://www.youtube.com/watch?v=XTt4v1O1Fr0&feature=related
   link02:
   ht tp://www.youtube.com/watch?v=g8ndEczuOv0&feature=channel_video_title
   Link03:
   http://www.youtub e.com/watch?v=bSSWnXQsgOU
   
   http://zmianynaziemi.pl/wideo/nawet-onzowski-ipcc-przyznaje-ze-produkcj a-aerozoli-w-atmosferze-budzi-obawy

ODPOWIEDZ

First Country to admit

~Chemtrails

2011-10-11 18:48:39

Germany becomes the First Country to admit Chemtrail Ops
   
   
   
   http://www.youtube.com/watch?v=FiUMfsR28SM&feature=related

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę