Dodawanie komentarza

Do tematu: planeta- hm ?

Komentarze do artykułu: Hubble: nowa planeta!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

planeta- hm ?

~astronom amator

2006-09-15 13:43:44

Myślę że świat ,nie kończy się na naszym układzie słonecznym.
   Jest napewno wiele innych światów , choćby odkryty niedawno(temat "interia.pl)który
   zaskakuje astronomów swoją innością, człowiek jest zbyt mikrą istotą a-nasza technika zbyt
    powolną ażeby móc poznać tajniki otaczjącego nas wszechświata. Podejrzewam że jeszcze wiele rzeczy może zaskoczyć atronomów (tak jak kiedyś kwazary)które będą niezrozumiałe dla ludzi.
   Kosmos to nie jest tylko planeta "Ziemia" i nasz układ słoneczny (zresztą do kńca nie zbadany) ale miliardy gwiazd które nas otaczają (nie mówiąc o niedawno odkrytych galaktykach ,na krańcach wszechświata) , myślę że jest wiele słońc które posiadają układy słoneczne i - jesli istniało lub będzie istnieć tam życie , to nie w tym czasie kiedy istnieje ono na ziemi.
   byłoby wg. mojego myślenia nonsensem ażeby jakieś "inne" cywilizacje istniały wespól z naszą.
   Przecież świat istnieje miliardy lat a nasza cywilizacja ile?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę