Dodawanie komentarza

Do tematu: niskoweglowodanowa dieta

Komentarze do artykułu: Nieskowęglowodanowa dieta szkodliwa!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

niskoweglowodanowa dieta

~opty

2004-07-20 08:19:13

Dlaczego wiec ludzie odzywiajacy sie "zdrowo", czyli: warzywa, owoce, malo miesa i wszystko chude jednak choruja???Moze nie jest to jednak prawidlowa dieta? Wiem na pewno, ze gdy zmniejszylam ilosc weglowodanow a wprowadzilam wiecej tluszczu i bialka moje zdrowie wrocilo do NORMY-serce,watroba,zoladek,trzustka (uniknelam szpitala i nie biore lekow) Dziwne, a przez zycie uczono mnie czegos innego...

ODPOWIEDZ

nie-opty

~eee

2005-12-20 05:15:46

Przede wszystkim wygaje mi się, że kluczem do sukcesu jest dieta - niełączenia - jeść można większość rzeczy ale nie łączyć i dać organizmowi czas na trawienie przed kolejnym posiłkiem: węglowodany trawi się ok. 40 min.; białka 2-3 godziny;
   Dlatego jedzący same białka mogą czuś sie początkowo dobrze - bo trawią jednolity pokarm - ale długookresowo mogą natknąć się na problemy.

ODPOWIEDZ

fffff

~no_face

2009-10-24 22:32:41

fff

ODPOWIEDZ

Dieta

~no_face

2009-10-24 22:45:34

Organizmowi nalezy dostarczyc tego czego potrzebuje, przede wszystkim tluszczy i bialka. Weglowodany z cukrami na czele (procz tych z warzyw i owocow) sa wrogiem ludzkiego ciala, powoduja przestawienie sie calego procesu przetworczego, co w konsekwencji prowadzi do szybszego zuzywania sie organizmu. Meczy sie przerabiajac "tony syfu" zamiast pozyskiwac u zrodel. To wszystko powoduje oslabienie organizmu i rozmaite wieksze i mniejsze dolegliwosci.
   
   P.S. Wybaczcie poprzedniego posta ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę