Dodawanie komentarza

Do tematu: głos poważny

Komentarze do artykułu: UFO w Kolumbii! FILM!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

głos poważny

~JD

2004-01-14 14:31:36

Niestety, chociaż bardzo pragne ujawnic całą prawdę o fenomenie UFO uczynic tego nie mogę, jedynie w sposób anonimowy na tej oto stronce, a mianowicie : mój autorytet naukowca stoi w sprzeczności z zagadkami zjawisk nieznanych, jednak to co zobaczyłem zachwiało moim zdrowym rozsądkiem. Opis bedzie krótki: PRZEBYWAJĄC NA DZIAŁKACH W REJONIE BYDGOSZCZY, WIECZOREM DOKŁADNIE O GODZ. 23.35 PO KRÓTKIM ROZBŁYSKU UJRZELIŚMY OBIEKT 23 DO 24 METRY DŁUGI 5-7 M WYSOKI METALICZNY WYDAWAŁ DŹWIĘK O NISKIM TONIE /INFRADŹWIĘKI/ "PODLECIAŁ" W NASZYM KIERUNKU NA ODLEGŁOŚC 15 M MOŻNA ROZPOZNAĆ SZCZEGÓŁY, W TYM CZASIE WYKONALIŚMY SERIĘ ZDJĘĆ APARATEM CYFROWYM I NA KLISZĘ , TO CO UJRZELIŚMY PRZESZŁO NASZE WSZELKIE OCZEKIWANIA, DO DZIŚ PRZYGLĄDAJĄC SIĘ ZDJĘCIOM, NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TEN WIDOK, CO BY SIĘ STAŁO GDYBYM UPUBLICZNIŁ ZDJĘCIA ? CZY MAM DO TEGO PRAWO ? CZY NIE SKIERUJĘ LUDZKOŚĆ NA ZŁE TORY ? NIE WIEM, WOLAŁBYM O TYM ZAPOMNIEĆ, PODOBNIE JAK I MÓJ ASYSTENT.

ODPOWIEDZ

PYTANIE PODSTAWOWE

~ANTONI POMIJANOWSKI

2004-01-14 15:07:46

CZY MOGĘ ZADAĆ PANU PARĘ PYTAŃ, NIE MUSI PAN ODPOWIADAĆ
   1 CZY PANA ASYSTENT POTWIERDZA RELACJE W SPOSÓB MERYTORYCZNIE ZGODNY ?
   2 GDZIE BYŁ ASYSTENT ?
   3 CZY ASYSTENT BYŁ TRZEŹWY
   4 JAK NAZYWA SIĘ ASYSTENT I CZY ŁĄCZĄ PANÓW WIĘZI UCZUCIOWE JEŻELI TAK TO JAKIE
   5 CZY TO MOŻLIWE, ŻE PAN PROFESOR I ASYSTENT BYLIŚCIE W STANIE SKRAJNEGO UPOJENIA ALKOCHOLOWEGO A UFO TO PO PROSTU ALTANKA SĄSIADA ZA PŁOTEM ?
   6 CZY MOGĘ PANA PROSIĆ O ADRES ASYSTENTA ?

ODPOWIEDZ

PYTANIE PODSTAWOWE 2

~ZNZWCA UFO

2004-01-14 15:34:40

PANIE PROFESORZE TEŻ UWAŻAM, ŻE ASYSTENT JEST KLUCZEM DO TEJ NIEWIARYGODNEJ INFORMACJI, CZY ON CZEGOS NIE DOSYPAŁ PANU DO DRINKA ?

ODPOWIEDZ

:)

~redakcja(at)hotnews.pl

2004-01-16 13:27:04

możemy sprawdzić zdjęcia - po prostu proszę przesłać.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę