Dodawanie komentarza

Do tematu: ja w to wierze;>

Komentarze do artykułu: Apteka na polu - kręgi w zbożu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ja w to wierze;>

~Natu$ka

2005-12-24 10:59:41

ja nie wiem co o tym myslec....mozze to i UFO bylo ...ale niby po co oni by mieli te kregi robic;/??moze chcieli nam cos przekazac;/...tylko co....?? ale zadziwilo mnie to ze na calej planecie pojawiajo sie kregi a nie np; kwadraty...moze te kregi przedstawiajo planety in kosmici chcieli by sie jakos z nami porozumiec...............................................................................czasem myslalam ze mosse oni chco nam powiedziac ze w ziemie uderzy jakis meteoryd i chcieli nas ostrzec ...ale to by bylo chiba nie mozliwe... bo te kregi sie pojawiajo juss od wielu lat i juss by chyba ten meteorydzik dawno spad;/:P:P:P dobra tam to myslenie naukowcom trzeba zostawic oni sie lepiej na tym znajo...!!!!!!ale to na rysunku to nie zadna pszczola juss szybciej orbity z planetami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę