Dodawanie komentarza

Do tematu: FF 3.0 i Opera 10.0 + TORpark

Komentarze do artykułu: UWAGA na trojana!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

FF 3.0 i Opera 10.0 + TORpark

~GG 9033093

2007-01-04 10:58:21

Używam wersji 1.5.0.9 bo jest stabilniejsza skoro nadal rozwijana jest wersja linji 1.5.... to znaczy że 2.0 etc etc jest nie dopracowany i się sypie podobnie jak F16,promy kosmiczne i Windows VISTA.
   Tak naprawdę to 2.0 została wydana by nie stwarzać złudzenia pozostania w tyle a naprawdę to 3.0 to jest nowy FF to wersja 3.0B1 przeszła pozytywnie test Acid2 a w wersji 2.0 dodano nową twarz itp a dodatek antypischingowy to mydlenie oczu ja mam: NoScript,AdBlock plus(AdBlock filter G updataer,Adblock Plus Filter Uploader,DutchBlock),zwykły AdBlock,Stelather,Cocie safe,Fasterfox który blokuje okienka wywoływane przez wtyczki oraz go przyspiesza,google previus,HTML Validator,PDF Dovnoloader,Link alert,Update notifier,Foxy Tunes,FEBE 4.0.4,Tabmix plus.
   Ponadto używam Ad-Aware SE Enterprise,F-Secure Internet Security 2007 a mimo tego moja przeglondarka jest łatwo dostęmpna bo mam nie ekranowane łąncza kable jeśli leżą nisko po ziemią i mają słabo ekranowane rdzenie to są łatwe do podsłuchu.
   Jedyne rozwiąnzanie to kombinacja TORParka i FIREFOXA 3.0.TORPARK ma jedna wadę potrzebuje dobrego łancza optymalne minimum to 1024M/s.
   Mam nadźieje że ktoś z tych co decyduja przeczyta moją wypowiedź i dopelni starań by FF3.0 kozystał z trasowania cebulowego

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę