Dodawanie komentarza

Do tematu: cywilizacja pogan

Komentarze do artykułu: NK dziesiątym podmiotem internetowym Europy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

cywilizacja pogan

~Badacz

2011-02-28 10:54:36

...gdy chrześcijanie użyczają swej mocy poganom, przez jakikolwiek "ożenek" z obcoplemiennymi, skutkiem jest zawsze silna i mocna cywilizacja pogan. Bezbożni, którzy żyją w buncie przeciwko Bogu i Jego Duchowi, mają stawać się coraz słabsi, gdyż odrzucają Źródło wszelkiego życia i siły. Lecz gdy chrześcijanie użyczają im swej mocy, wówczas bezbożni mogą stworzyć brutalną i potężną cywilizację zła.
   
   A gdy On szedł, tłumy cisnęły się do niego.
    A niewiasta, która miała krwotok od dwunastu lat i na lekarzy wydała całe swoje mienie, a nikt nie mógł jej uleczyć,
    podszedłszy z tyłu, dotknęła się kraju szaty jego, i natychmiast ustał jej krwotok.
    I rzekł Jezus: Kto się mnie dotknął? A gdy wszyscy się zapierali, rzekł Piotr: Mistrzu, tłumy cisną się do ciebie i tłoczą.
    Jezus zaś rzekł: Dotknął się mnie ktoś; poczułem bowiem, że moc wyszła ze mnie.
    A niewiasta, spostrzegłszy, że się nie może ukryć, podeszła z drżeniem i padłszy przed nim, oznajmiła przed całym ludem, z jakiego powodu się go dotknęła i jak natychmiast została uleczona.
    On zaś rzekł do niej: Córko, wiara twoja uzdrowiła cię, idź w pokoju."
   
    Ew.wg.św.Łukasza 8 - 42...48

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę