Dodawanie komentarza

Do tematu: Witamy w prawdziwym swiecie

Komentarze do artykułu: Żywot prawdziwych bohaterów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Witamy w prawdziwym swiecie

~Freestyler

2006-12-06 04:07:15

Dziekuje, dziekuje i jeszcze raz dziekuje, temu kto napisal ten trafiony w 10 artykul...
   Tez jestem jednym z kilku procent ludzi ktorym bardzo ciezko sie zyje na tym swiecie...
   Od lat jestem wyniszczany psychicznie, dlaczego bo mam wysokie IQ, bo nie wieze w to co napisane dopuki tego sam nie sprawdze, bo mam swoje zdanie, bo nie zmuszam innych do przyjmowana mojego sposobu myslenia, bo boli mnie jak wiekszosc ludzi cierpi zyjac w luksusowej niewoli nawet nie zdajac sobie z tego sprawy.
   Autor artykulu zapomnial tylko napisac o najwazniejszym,
   a mianowicie o tym, ze ta buntujaca sie mniejszosc jest juz przechwytywana od dziecka.
   Caly nasz system szkolnictwa oparty jest na eliminowaniu geniuszy i ludzi z ponad przecietna inteligecja, jezeli jestes madry a sie nie dopasujesz do panujacych zasad i wartosci, to masz problem.
   Ja od 10 lat mieszkam w holandii, i wiecie gdzie spotkalem najwiecej inteligetnych ludzi ...
   W koffischopach palacych trawe i w wiekszosci marnujacych sobie zycie, dlaczego, a no dlatego, ze system nie potrzebuje ludzi zadajacych pytania i zastanawiajacych sie dlaczego robia to to im sie polecilo.
   Wlasnie ten fakt lamie mi serce... zamiast ewoluowac, degradujemy.
   A najwieksza paranoja jest, ze taki swiat jaki mamy powstal wlasnie dzieki ludzia bardzo inteligetnym, niestety ta grupa mysli tylko o sobie i zysku.
   Mam nadzieje, ze swiat przejzy jeszcze na oczy...
   Pozdrowienia dla wszystkich

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę