Dodawanie komentarza

Do tematu: Witam wspaniałych bywalców

Komentarze do artykułu: Na pograniczu absurdu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Witam wspaniałych bywalców

~MEGI

2006-12-02 04:28:53

tej stronki czyli : ANTA, NEMO, ANTYKOMUNISTĘ I H..., cieszy bardzo, że są ludzie myślacy po polsku. Jestem przekonana, że obecnie największym złem dla POLSKI jest szkodliwe działanie mediów - kiczowate i otępiajace. Mając monopol medialny można wcisnąć bezmyślnym każde kłamstwo, każde pomówienie. W mediach pracują najlepsi spece od socjotechniki od manipulowania i udaje się im prać mózgi, pozbawiać samodzielnego myślenia. To Michnik z rzeszą sprzedajnych dziennikarzy (LIS, DURCZOK,PARADOWSKA, ŻAKOWSKI itd .......) przejęli wyłączność na formułowaniem ocen i na wszystkie sposoby wciskają ludziom kit - kłamców, picerów, złodziei majatku narodowego, kreują na wielkich bohaterów. Nie cofną się przed niczym byleby tylko być przy korycie.Kto ich słucha jest nowoczesnym, otwartym - ci pozostali to ciemnogród. Przyglądam się jak młodzież ulega tym dominującym, zakłamanym mediom i jestem naprawdę przerażona.
   
   Jeżeli POLACY nie przełamią wyłączności żydokomuny nad kształtowaniem opinii publicznej nic nie wskóramy. Dlatego tak bardzo cenna jest Wasza
    świadomość i odwaga w wyrażaniu prawdy. Mając dostęp do internetu możemy wreszcie mówić co nas boli.
    pozdrawiam
   
   

ODPOWIEDZ

siem zgadzam...

~antykomuch

2006-12-02 05:12:48

chcem i muszem.... :-)

ODPOWIEDZ

Oczywiście!

~H

2006-12-02 06:22:16

niech więcej osób o tym mówi żeby stworzyć choć częściową przeciwwagę dla tego kibla pt. GW onet i inne.Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę