Dodawanie komentarza

Do tematu: Krwa-maaaac!!!!

Komentarze do artykułu: Na pograniczu absurdu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Krwa-maaaac!!!!

~nemo

2006-12-02 11:05:48

Megi, Ant, H, Rosomak i innii, macie odwage podaci swoje nazwiska? bo ja tak, i tego nazwisa sie nie wstydze i nie boje, Golebiewski Cerzary i w dupie
   mnie boli ich grzebanie.
   
   

ODPOWIEDZ

ok ! ale co to zmienia...?!

~antykomuch

2006-12-03 03:31:00

wszyscy tu jestesmy super Polacy ! oczywiscie ci z pogladami typowymi dla normalnych nie zkomuszonych Polakow !

ODPOWIEDZ

Nemo !

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-12-03 05:37:07

Moje masz w poście o Bolku,nazwisko i email.Wiesław Pilat.Ja też mam żydobolszevię,jej parchaty pomiot i służalczych gojów głęboko w dupie.

ODPOWIEDZ

Jeśli chodzi o mnie

~H

2006-12-03 11:32:07

to ja podałem np. swoje dane w liście poparcia dla ks. Isakowicza - Zalewskiego,ale bez powodu drogi nemo nie chcę ujawniać swoich danych - po prostu jestem z natury ostrożny.Ale gdyby to miało komuś pomóc,to zaręczam Cię że dla dobra sprawy nie wahałbym się.Chociaż nie byłem jeszcze wypróbowany aż w takim tyglu jak powiedzmy służby PRL,więc nie wiem jak bym się zachował w obliczu poważnych represji,mimo to doceń moje szczere chęci,bo wielu bałwanów wogule olewa całe te sprawy o których tu się chociażby mówi.Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Spoko Nemo

~Ant

2006-12-04 10:18:43

Nie ukrywam się i w każdej chwili mogę udostępnić swoje dane- znane też są portalowi.
   Czasami piszę jednak o sprawach z mojego otoczenia. Nie podaję nazwisk innych osób ale jestem pewien, że wywołałoby to w nim niezdrowe poruszenie.
   Poruszajmy problemy- one są ważne

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę