Dodawanie komentarza

Do tematu: ja tez gratuluje naszemu

Komentarze do artykułu: Wpadli do rzeki

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ja tez gratuluje naszemu

~obi van kenobi

2006-12-06 03:48:14

patryjocie Rosomakowi ! bo nas te ubeckie vadery chca zniszczyc !

ODPOWIEDZ

Prześmiewco!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-12-06 05:15:39

Tylko na to cię stać??ja jestem ustawiony do końca mego życia,mam emeryturę o jakiej ty tylko możesz pomarzyć w swych snach.Także moja Rodzina jest zabezpieczona.Dobrze mi Wuj Sam płacił i nadal płaci za likwidację lewackich śmieci na świecie.

ODPOWIEDZ

dorwiemy ci przesmiewco !

~antykomuch

2006-12-06 05:46:04

nie wracaj na te forum !

ODPOWIEDZ

Tak Rosomaku,

~Prześmiewca

2006-12-06 08:19:35

Oto Polak który wrócił zza granicy. Pierwsze co robi to chwali się zarobkami;) Zaiste, jakie to pospolite. Rozczaruję cię, nie interesuje mnie ile zarabiasz, bo to nie moja sprawa. Jestem zdania że każdy powinien dbać o własną ass i w cudze nie zaglądać. Kończę właśnie studia w Austrii, wkrótce zacznę praktyki w prywatnej klinie chirurgii plastycznej. Nie martw się więc o mnie. Poradzę sobie jakoś na tym świecie. Ja nie naśmiewam się z tego co piszesz, tylko ze sposobu jaki sposób piszesz. A to pewna różnica, nie uważasz? To że chwalisz się wykształceniem splendoru ci nie przynosi. W każdym razie, na pewno z twego stylu, błędów, powtórzeń i wulgaryzmów nie da się wywnioskować nic ponad to że z trudem ukończyłeś zawodówkę. Nie dziw się więc że ludzie widzą cię tak jak ja. Wizerunek to bardzo ważna rzecz. Przykładem jest Tusk, buc i sprzedawczyk który jednak kupił swym wyglądem młodzież. A tacy jak ty, nawet jak mają bardzo dużo mądrego do powiedzenia to niestety ale sami odstraszają słuchaczy. Potrafisz wyciągnąć z tego wnioski? Nie potrafisz, jeszcze masz wszystkich za gorszych i nieuków. Obu stronny ostracyzm. Tylko że ty odpychasz od siebie także tych którzy po wysłuchaniu argumentów prawdopodobnie by się z tobą zgodzili. Niestety, kloaka słowna stoi na przeszkodzie.
   PS. Antkomuchu zapraszam do Wiednia;) Tu się urodziłem i tu mieszkam. Moi rodzice uciekli z Polski w dniu ogłoszenia stanu wojennego. Pewnie oglądałeś taki film o pewnym promie którego pasażerowi postanowili nie wracać do PRL-u. Oni byli jednymi z nich ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę