Dodawanie komentarza

Do tematu: Radio Maryja

Komentarze do artykułu: XV-lecie Radia Maryja

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Radio Maryja

~Stanisław

2006-12-07 11:27:15

Radia tego słucham już od wielu lat - cenię sobie audycje - Rozmowy Niedokończone - zwłaszcza jak można posłuchać Jerzego Roberta Nowaka, w tych to rozmowach można dowiedzieć się tego czego TVP ani inne rozgłośnie nam nie powiedzą - nie dziwi że TVN i inne polsko-języczne media dostają białej gorączki. Tak trzymać ! ! !

ODPOWIEDZ

Masaj ty lewaku!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2006-12-07 12:17:45

A żydo prasa i media to są bezstronne,nie plujące jadem na Polaków i wszystko co polskie.???Won z tego portalu lewacka swołoczy,najlepiej na latarnię.Szkoda więcej słów na takiego parcha jak ty i tobie podobni.

ODPOWIEDZ

ROSOMAK-u

~szczery

2006-12-07 13:58:56

ja jestem jak najbardziej za Radiem Maryja. I też uważam ze jest głosem wolności w naszym kraju, ale jednocześnie jakoś nie mogę do końca pogodzić się z osobą Ojca Rydzka i kontrowersjami w okół niej. Czy to źle? Czy jestem przez to lewakiem? Nie sądze. Po prostu takie jest moje prywatne odczucie. Z drugiej strony nie jestem pewien czy zmiana dyrektora radia nie stanowiłaby dla niego knebla i zmuszenia do podprządkowania się narzuconym nurtom, i ehhhh, badź tu człowieku mądry. Chyba nigdy nie będzie tak by wszystko było idealne.

ODPOWIEDZ

Masaj i jemu podobni

~MEGI

2006-12-07 15:43:37

Czemu uczepiliście się ojca Rydzyka i powtarzacie do znudzenia zasłyszane, niesprawdzone, niesprawiedliwe opinie wrogich mu lewackich mediów. Słucham RM wybiórczo i to z ogromnym zainteresowaniem , bo tam jak w żadnym innym radiu są naprawdę rewelacyjne audycje np. rozmowy niedokończone, felietony Michalkiewicza, Nowaka, Wolniewicza ... i mówiąc szczerze niezwykle rzadko słyszę ojca Tadesza. W czym on przeszkadza nie wiem. Istnieje mnóstwo innych stacji radiowych i jakoś nikt nie krytykuje ich szefów naczelnych.Życzę wiecej samodzielnego myślenia i obiektywizmu w wydawaniu ocen.

ODPOWIEDZ

no to rzeczywiście hahahaha

~naLewak

2006-12-08 03:05:46

największysm manipulatorem są raczej meidia związane z rydzykiem, przykład wystarczy że pierdnie już wylatują na ulice setki moherów, już nie wspominając o naciąganiu ludzi, niejasnej przeszłości ojca dyrektora, aferach w jego otoczeniu, jeżeli takcy mają być posłańcy boga nie chce takiego boga i moge być lewakiem, naszczęście z powodu wieku ucszczupla się pokolenie słuchaczy, a co do zarzutów wobec OD to są na nie mocniejsze dowody niż na niejedno oskarżenie rzucane w RM lub TT przez waszych guru, dl;a mnie jest to medium doszukujące się wszędzie teorii spiskowych, ziejących nienawiścią do ludzi którzy mu nie przyklaskują, w myśl zasady jesteś z nami lub jesteś naszym wrogiem. no pozatym sądze że trzeba być niepełnosprawnym umysłowo żeby ludziom grozić komuną w wiele lat po tym jak ona upadła, a cała lewica poszła tak w prawo że lewicą już jest tylko z nazwy.

ODPOWIEDZ

naLewak i ds...

~RM cool !

2006-12-08 04:40:41

co was zlosci w RM... ? nikt nie jest doskonaly ale kto jest patryjotom...?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę