Dodawanie komentarza

Do tematu: Śmierdząca sprawa

Komentarze do artykułu: Wielka wyprzedaż?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Śmierdząca sprawa

~Dexter

2006-12-13 08:54:03

Pożyjemy zobaczymy, ja już się nauczyłem eby nie wierzyć pismakom, oni potrafia kłamać na każdym kroku, warto czy nie warto. Ale cóż, może akurat w tej sprawie z prawda minęli się tylko o włos.

ODPOWIEDZ

.

~FreeDom

2006-12-13 10:57:22

A ja stanę w obronie Dziennika, zupełnie inna klasa w polskiej prasie;) Tam nie ma mijania się z prawdą jak zdarza się w pewnej konkurencyjnej Gazecie ;P.

ODPOWIEDZ

Chyba się mylisz FreeDom

~luzak

2006-12-13 13:20:59

To taki sam ... NOCNIK. Drawniej mówiono urynał :-)

ODPOWIEDZ

.

~FreeDom

2006-12-14 08:31:28

Nie myle się;-) Chyba, że masz w Polsce lepszą gazete codzienna. Tylko nie chce słyszeć GW i Nasz Dziennik, to zwykłe, nieobiektywne szmatławce;) Podobnie jak ukryty wróg Polski: strona polonica.net ze swoimi super patriotycznymi tekstami i z niezwykle wręcz wiarygodną listą Żydów;) Wiarygodna jest zapewne ona dla wielu czytelników portalu hotnews.pl.

ODPOWIEDZ

Polska ma polskie media???

~luzak

2006-12-14 09:57:17

FreeDom. Widać że w Nocniku dobrze się czujesz. Pono w kupie raźniej.
   Cóż, różne są zboczenia :-)

ODPOWIEDZ

Gazety dla Polaków

~luzak

2006-12-14 13:58:51

Wybacz Freedom, ale jestem hetero i nikomu w rozporku nie grzebię ;-) Nie jestem rasistą, a więc również nie jestem antysemitą, co nie stoi w żadnej sprzeczności z moim gwałtownym sprzeciwem wobec syjonofaszyzmu. Na polonica.net wchodzę tylko dla sprawdzenia, jeśli jakiś polemista poda link w swoim poście. Różne są źródła wiedzy o świecie, a ja mam czas tylko na dobre.
   Gazety dla Polaków.
   Zręcznie mieszasz prawdę z mniej prawdą. Porównaj Computer Bild i Komputer Świat. Teraz już wiesz o co mi chodzi? W tematyce gospodarczej i politycznej różnice poziomu i intencji są jeszcze bardziej porażające. O praktykach polecam:
    Wypaczając rzeczywistość
   Robert Fisk 02.02.2006
   http://www.prawda.pl/content/view/78//
   
   Nazwisko Robert Fisk nie jest Ci chyba obce?
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę