Dodawanie komentarza

Do tematu: Mail który przysłał mi kolega,

Komentarze do artykułu: Wspomnienia z przeszłości

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mail który przysłał mi kolega,

~H

2006-12-13 15:57:52

co mam mu odpowiedzieć,podpowiedzcie mi ci co wierzą na 100% w PIS (głównie Megi i Rosomak),OTO ON:Siemasz Tomasz.Pisze ten email bo przeczytalem cos ciekawego na hotnews.Mianowicie chodzi o to ze rzad postanowil pozbyc sie reszty panstwowych pekaesow,Stoczni Szczecinskiej i ponad 700 pozostalych panstwowych firm.Ma to poratowac budzet panstwa w splacaniu dlugow.Cos ku...a kaczki zaczynaja mieszac.Pamietasz ten plan wedki czyli dofinansowanie wynalazcow i powstajacych nowych fabryk.
   
   Z tamtego planu wynikalo by ze Kaczki hca miec udzial kapitalowy w nowo powstalych geszeftach a teraz z kolei sprzedaje te kolejne strategiczne.
   
   Nielepiej na poczatek usprawnic te istniejace a nie z motyka porywac sie na slonce?Oprocz tego caly czas czekam na ta lustracje ktorej i tak chyba juz nie bedzie bo zagrozenie jestestwa Kaczek narazie minelo.No to nara.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę