Dodawanie komentarza

Do tematu: ghrrrrr, mam dość PiSu!

Komentarze do artykułu: O sławnym piekarzu mowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ghrrrrr, mam dość PiSu!

~Pespel

2006-12-15 04:40:39

w zeszłym roku zmniejszyli nam o połowę stypendia, bo nie mieli na becikowe !!! dziś popołudniu ma byś głosowanie nad przesunięciem w budżecie na przyszły rok 150 mln zł z funduszu stypendialnego do wydatków na administrację, m.in. Kancelarię Premiera, Prezydenta i Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Np. kancelaria prezydencka ma mieć budżet na wydatki o 20mln większy niż miała Kwasa, tak krytykowanego przecież przez prezydenta Kaczyńskiego za rozrzutność. Nie pochodzę z bogatej rodziny, to że mogę studiować zawdzięczam tylko ciężkiej pracy przy nauce. Stypendium które mam(plus oszczędności z pracy w wakacje) i tak ledwie starcza na przeżycie, jak je znowu obetną to po prostu będę musiał zrezygnować i pojechać na zachód sprzątać lub pracować na budowach. Do czego dąży nasz rząd? Rozwodzą się nad rozbijaniem układu a jednocześnie działają w taki sposób że tylko dzieci bogatych układowców będą mieć wkrótce możliwość studiowania. Nie wiedza a zawartość portfela pozwoli ci zdobyć tytuł naukowy. Nawet w krainach gdzie z założenia studia są płatne ze stypendiów utrzymuje się 1/4 studentów. No, tak, ale tam ceni się ludzi którzy chcą zdobywać wiedzę i są przy tym zdolniejsi od innych. W Polsce potrzebna jest tylko ciemna masa którą łatwo jest kierować a nauka, wykształcewnie zaczyna być traktowane jako wróg systemu. Pod płaszczykiem patriotyzmu stajemy się wylęgarnia parobków dla zachodu. Pis tym się różni od opluwanej przez was platformy że się dobrze zamaskował w kooperacji z kościołem, cel jednak tych ugrupowań jest taki sam. Polski niepiśmienny parobek zginając plecy pod batem garbatonosego nadzorcy.

ODPOWIEDZ

cieszcie sie ze wogole

~oficer

2006-12-15 06:26:02

studjujecie !!!! bo takich co by chcieli a nie moga jest tysiace...!!!!

ODPOWIEDZ

Rosomaku z Navy

~;)

2006-12-15 06:47:27

przestań pieprzyć, tylko z jednego roku Wrocławskiego kierunku informatyki w tym roku scouci z USA zabrali 16 studentów. Rząd twego kraju finansuje im studia od a do z i zapewania później pracę. Tacy ludzie do naszego rządu dostawali 150zł miesięcznie i każdy miał ich gdzieś. A z tego co sie orientuje to w całej Polsce tylko w tym roku wyłowiono przeszło tysiąc osiemset osób które już są po za naszymi granicami i którym obce państwa fundują naukę. Jesteś głupi albo nie do rozwinięty że nie widzisz tak prostej rzeczy, jak ta że tylko tacy którzy dzięki swej średniej zasłużyli na stypendia dają nadzieję na wykształconych posiadaczy dyplomów którzy będę cos tam wiedzieć. W Polsce jest za dużo studentów i to jest prawda, ale to tyczy się studentów miernej jakości szkół za niewielkie pieniądze które robią dyplomy dla samych papierków. Ale ty musisz podeptać tych co sie uczą na równi z tymi którzy zdobywają świstek. Jakież to typowo polskie i małomiasteczkowe.... I przestań chwalić się dyplomem zdobytym w USA bo to żaden rarytas. W Polsce są tysiące ludzi którzy kończyli renomowane uczelnie na zachodzie, obudź sie, to nie lata siedemdziesiąte. Nie jesteś wyjątkiem, a sądząc po tym komentarzu, także nie jesteś tak inteligentny za jakiego się masz, przemawia przez ciebie zaściankowość i w dużej mierze zawiść. Te twoje, chwalenie się wysoką emeryturą i wykształceniem jest jedną z cech które dziś nazywa się wieśniactwem. Tym bardziej ze nie potrafisz tego udowodnić w swoich postach bo masz poziom wysławiania się kogoś, powiedzmy, nawet bez matury, co każe przypuszczać że właśnie twoja szkoła była dla świstka bo nic z niej nie wyciągnąłeś.
   PS Balcerowicz również kształcił się w USA;)

ODPOWIEDZ

Przecież obecni studenci

~MEGI

2006-12-15 06:55:02

to liberałowie, którzy sami powinni sie zrzeć socjali -a ty prawniku tego nie wiesz?
    Widocznie jesteście liberałami tylko w gadaniu. Wielu, wielu z was to cienkie bolki, kupujecie wszystko co sepleniu wasz guru Tusk, oraz co oferują wam żydobolszewicka michnikowszcyzna- tak bardzo szkodząca Polsce. Gdy patrzę na was to widzę, że tylko niewielu osobom studia daja rozum.
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

i zapomniałem

~;)

2006-12-15 06:55:18

dodać że twój zasób wiedzy jest powalający skoro nie zauważyłeś że to czego uczyli się maturzyści w latach siedemdziesiątych dziś jest w gimnazjum a cześć nawet w podstawówce. Szczególnie jeżeli chodzi o matematykę. Wystarczy przejrzeć podręczniki;) Jesteś śmieszny, nie wiele wiesz, jeszcze mniej do ciebie dociera, ale wszystko komentujesz i uważasz się za guru. Proszę cię bardzo, weź do ręki książkę z 2-3 klasy gimnazjum i 2-3 klasy LO z przed trzydziestu lat, a się zdziwisz. Co do samej instytucji jaką jest gimnazjum to problem tkwi nie w programie nauczania, którego jak udowodniłeś nie znasz, ale w systemie wartości uczniów i ich poczuciu bezkarności. W połowie lat dziewięćdziesiątych rzeczy które dziś dzieją się w gimnazjum działy się w podstawówkach, tylko nikt o tym jeszcze nie mówił. Dziś jest moda na programy tylko interwencja czy uwaga więc sprawy są szybko nagłaśniane.

ODPOWIEDZ

ciekawe zjawisko

~student

2006-12-15 07:14:21

wszyscy atakuą studentów a nikt nie ma pretensji że PiS chce wydać dodatkowe 150 milionów złoty na adminsitrację państwową, na której wielkość i koszta narzekaliście jeszcze półtora roku temu tu na tym forum. Gdy premierem był Belka, a prezydentem Kwaśniewski. Powiedzcie mi jak to jest? Jak jeden wydaje ponadmiarę to źle i złodziej. A jak drugi to - wara od niego? czy to właśnie nie po to była zmiana rządu by wreszcie tego nie było? Tak szybko zapominacie o własnych słowach? Myślicie że jak kasę wyda na służbowe auta i romowy telefoniczne ktoś kto twierdzi że jest patriotą to będzie to kasa korzystniej wydana niż na takie same służbowe samochody i laptopy przez kogoś kto patriotą nie jest? Bo moim zdaniem i w pierwszym i w drugim przypadku jest to takie same marnotrawstwo. To ze PiS obiecuje rozprawić się z WSI i ujawnić agentów jest wystarczającym usprawiedliwieniem dla wpędzania kraju w dalszy deficyt? Czy nie powinno być tak że prawdziwie patriotyczny i przedewszystkim mądry rząd, załatwiłby się z WSI i agentami a przy tym ograniczył własne wydatki? Ja myślę że tak. A to ze tak nie jest, to wasza zasługa;) Nie protestując przeciwko samowoli tych na których głosowaliści dajecie im przyzwolenie na szastanie państwową kasą. Wiecie co sobie myślę, że za 3 lata, następna partia która wygra wybory, będzie miała sporo pracy powołując komisje śledcze badając gdzieteż podziała się kasa z budżetu po rządach PiS-u. Z chęcią poznam wtedy wasze opinie. Bo w tej chwili nie wątpię że będą one bardzo nieprzychylne pod moim adresem. Ale jako katolik wybaczam wam, bo daliście sie po prostu omamić sekcie z Torunia.
   PS. Meg, oczywiście że jesteśmy cienkie Bolki, przecież Ty, Rosomak i reszta macie jednyn monopol na wiedzę i nieomylność więc my z konieczności musimy być głupi. Jakbyś nie zrozumiała bo wiele razy widziałem ze wszystko bierzesz dosłownie, to była ironia z mojej strony.

ODPOWIEDZ

Zgadzam się

~Dexter

2006-12-15 11:37:25

Jeżeli to państwo ma być do czegoś przydatne, to stwarzanie równych szans. Studia powinny być BEZPłATNE, i to w każdym trybie, zaocznym, wieczorowy i dziennym. Osobiście kończyłem studia dzienne, bez stypendium, czyli jest to możliwe. Trzeba było pracować po godzina, ale to niezła szkoła życia. Zgadzam się że studentom powinno się wypłacać stypendia socjalne na jakoś przyzwoitym poziomi i powinniśmy do tego dążyć jako państwo. Jeżeli teraz moje podatki powinny być na coś spożytkowane to na edukację i naukę z przyległościami w pierwszym rzędzie. Redukcje wydatków na szkolnictwo wyższe w wykonaniu PiSu bardzo mi się nie podobają i powiększanie wydatków na administrację jest jak najbardziej nie na miejscu, ale do póki takie informacje kolportuje PO i jej służalcze media to podchodzę to tych rewelacji z dystansem.

ODPOWIEDZ

Witaj Tomasz

~luzak

2006-12-17 05:37:34

Ten tekst napisał Sebastian Dama i na
   www.pnlp.org.pl
   jest jeszcze kilka innych niezłych artykułów, ale słowa lewica i socjalizm to teraz słowa wyklęte. Dzięki konsekwentnej wieloletniej tresurze forumowe psy Pawłowa na słowo lewica reagują obfitym wydzielaniem śliny i pluciem. Ze słów pokrewnych akceptowane są tylko lewusy i lewactwo.
   Od komunizmu gorszy i bardziej szkodliwy jest już tylko taki tępacki antykomunizm. Znasz mój pogląd o inspiratorach tej tresury i celu jaki przez tę tresurę pragną osiągnąć, a ułatwiają im to różne hałaśliwe bezRozumaki. Pzdr

ODPOWIEDZ

Brawo luzak

~H

2006-12-16 14:08:21

dobry tekst...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę