Dodawanie komentarza

Do tematu: Pan Bóg czuwał by TUSK

Komentarze do artykułu: Będziemy mieć króla?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Pan Bóg czuwał by TUSK

~MEGI

2006-12-20 08:11:09

ta nędzna kreatura za nic majaca POLSKĘ i POLAKÓW nie został jej prezydentem. Włos się jeży na głowie gdy pomyślec jak by reprezentował ten podły przegraniec nasz interes narodowy. W TVN 24 celowo powtarzał steki kłamst i rzucał kalumnie na Prezydenta, atakował rząd, zarzucał mu złą politykę, stawał natomiast w obronie interesów Niemiec - i robi to w sytuacji gdy interes Polski jest zagrożony.
   Boże nigdy, przenigdy nie mogą dojść do władzy tacy dranie. Jezeli otumaniony propagandą naród przez głupotę dopuściłby do tego- to pewny KONIEC PAŃSTWOWOŚCI POLSKIEJ. Rozkradną do reszty to co pozostało po rządach sowietów i żydokomuny. Jesten jednak przekonana, że w Polsce jest dużo, coraz więcej światłych ludzi, którym dobro OJCZYZNY leży na sercu i nie dadzą się zmanipulować ani przekupić. Nie wierzcie tym którzy podważają autorytet prezydenta Kaczyńskiego - Kaczyńscy to prawi ludzie, którzy autentycznie walczą o POLSKĘ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
   
   
   
   
   
    .
   
   
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

z Kaczynskimi to jest tak

~salon atakuje

2006-12-22 13:14:22

ze raz robia cos ok a za chwile cos kombnuja podejrzanie...!
   
   ALE NIE MAMY WYJSCIA... NIE MA LEPRZEGO ROZWIAZNIA NIZ KOALICJA !
   
   bo reszta ugrupowan to skonczone zdrajcy i komuchy...!!!

ODPOWIEDZ

Tylko coś

~H

2006-12-21 17:11:42

Pan Bóg nie czuwał jak kwasek i bolek zostawli prezydentami.

ODPOWIEDZ

OLO , RASTMAN

~MEGI

2006-12-21 01:01:35

Jasne - może trochę mnie poniosły emocje. Nie chcę generalizować i wydawać opinii subiektywnych. Analizuję jednak fakty, zwracając uwagę kto mówi, kto pisze , kto powtarza i kto na tym zyskuje.
   Jeżeli pozna się te grupy , to znajdzie się odpowiedź - kto działa na szkodę Polski, bo wszystko mu jedno czy ORGANIZACJA TAKA JAK POLSKA BĘDZIE FUNKCJONOWĄC CZY TEŻ NIE. Sa grupy, które za pieniądze robią interesy partyjno-biznedowe, kosztem państwa, jest żydowski koncern AGORA który ich popiera i mąci w gówach Polakom, jest wreszcie grupa otumanionych odbiorców która te informacje bezmyslnie przyjmuje i powtarza jako pewnik.
   POLECAM bardzo trafny felieton st.Michalkiewicza pt. ROZBIRAMY KRÓLA DUCHA www.michalkiewicz.pl - r zuca on światło na rzeczywistość i prezydenta oczywiście.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Do Megi i nie tylko

~Olo

2006-12-20 10:14:03

Megi kochana, za bardzo się ekscytujesz, podniecasz. Nie jestem pewny Kaczyńskich. Mają i dobre strony, lecz odgradzaja się zydkami od reszty Polaków. Wiem, wiem są w śród nich i prawi i godziwi ( wśród tych koczowników oczywiście ). Ale czy cały dworek jest taki???
   Obym to ja się mylił!!!! Będę uważnie się przyglądał.
   Pozdrawiam.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę