Dodawanie komentarza

Do tematu: Bubel w Tworkach!

Komentarze do artykułu: Będziemy mieć króla?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bubel w Tworkach!

~polski żyd

2006-12-22 01:51:44

To wspaniała wiadomość, dla nas wszystkich opluwanych w tym kraju. Wreszcie rasiści i furiaci którzy o wszystkie grzech wysłanego narodu oskarżają żydów. Sami wyhodowaliście sobie złodziei wybierając miernoty i nieuków do rządu, a teraz do każdego dorabiacie drzewo genealogiczne udowadniając że to na pewno żyd, bo Polak, katolik, nie kradnie. Mam nadzieję ze wkrótce do pana Bubla dołączą Rosomaki, nema, Megi i inni chorzy psychicznie ludzie. Polska to kraj wszystkich Polaków, a nie tylko wyznwców sekty Jezusa.

ODPOWIEDZ

Oj chłopie mieszasz

~H

2006-12-22 12:58:19

w zasadzie wszystko zostało powiedziane i tylko się powtarzamy w kółko,więc nie ma o czym dyskutować.Jeśli uważasz się za dobroczyńcę to proszę - DEMASKUJ SWOICH BRACI W WIERZE TU NA FORUM,poczytam ci to jako obronę sprawiedliwości.Skoro ty wiesz najlepiej którzy to Żydzi to proszę,masz teraz pole do wykazania się,zrób to dla obrony prawdy.Przecież nie identyfikujesz się znimi,prawda? Gwarantuję ci że żadnego wora nie będzie,w zasadzie to ty teraz wszystko wrzucasz do jednego wora.Czekamy...

ODPOWIEDZ

brak odpowidzi...!!!!

~wazne pytanie

2006-12-22 12:32:32

!!!!

ODPOWIEDZ

Odpowiem wam pytaniem

~polski żyd

2006-12-22 12:01:19

na pytanie.
   Czy identyfikujecie się z zapijaczonymi Polakami koczującymi na Londyńskim dworcu? Z tymi którzy zasłyneli ze złodziejstwa w niemalże całej europie? Zgadzacie się z wizerunkiem Polaka który stworzyli w latach dziewiećdziesiatych? Czy też traktujecie ich jako margines? Podobnie jest wśród żydów. Są syjoniści, są tacy który robią interes po trupach i są tacy którzy od lat się im przeciwstawiają. Sami przytaczaliście ich opinie. Niestety koniec końcem, wszyscy trafiamy do tego samego worka do utylizacji.

ODPOWIEDZ

polski zyd... tzn ze

~wazne pytanie

2006-12-22 06:33:20

identyfikujesz sie z Polska i Polakami...?! czy moze z Iraelem i Izraeliami...?!!?!

ODPOWIEDZ

P.S.

~H

2006-12-22 06:25:19

A jeśli nawet się mylimy którzy z was faktyczie kręcą,a którzy nie to i tak jest dowód na to że jendak Żydzi kręcą,więc okaż skruchę - rzecz tak rzadką w narodzie wybranym.I nie próbuj robić z ofiary winnego.Bo mimo że sam przyznajesz się do przekrętów swoich rodaków,to i tak balans winy jakby przesuwasz w naszą stronę.

ODPOWIEDZ

posłuchaj Prawdziwy Polaku

~polski żyd

2006-12-22 05:03:33

moi pradziadkowie i dziadkowie przelewali krew za ten kraj kto wie może i chojniej niż twoi. Mamy w rodzinie odznaczonych i za Bitwę Warszawską i za kampanię wrześniową i także za udział w Powstaniu Listopadowym. Urodziłem sie tu, wychyowałem, zdobyłem wykształcenie i na ten kraj także pracuję i nie będa mi takie gnoiki mówić wypindyalaj. Ja w przeciwieństwie do was wiem kto naprawdę jest w żądzie żydem, a kto ma tylko powiązania z różnymi, nie przeczę że często dzialającymi na szkodę nie tylko Polski ale wszystki krajów gdzie da się dobrze zarobić na panującym chasie, organizacji żydowskich. Zdziwilibyście się jak bardzo mylicie sie co do niektórych osób, a czasem jak łatwo przeoczacie pewne rzeczy. Tylko ze to bez sensu, kiedyś rozmawiałem z podobnymi do was, przekonwywałem, tłumaczyłem że żydzi tak jak i inni ludzie są i dobrzy i źli, ale teraz już przestałem. Tacy jak Bubel, Rosomak i wielu innych i tak nas wszystkich za jednym zamachem wrzucili by do worka z kamieniem u szyi i zatopili. Po co wiec tu dyskutować. Chciałym widzieć kiedyś wasze miny gdy okaże się ze ci których uważacie za patriotów i ratujacych Polskę okażą sie dobrymi żydami. A ci których za żydów macie sprzedajnymi polakami. Kiedy nadjedzie ten dzień z wielką przyjemnością popatrzę na takich forach jak to, jak wam opadają szczęski.
   PS. Panie H, jeszcze taka mała dygresja. Pierwszymi skasyfikowanymi mieszkańcami tych ziem byli Jazygoci. Więc o ile pan nim nie jest, a nie sądzę by tak było, przecież piszesz pan o sobie Prawidziwy Polak, a nie Prawdziwy Jazygota, to jest pan takim samym gościem na tych ziemiach jak moi przodkowie. Tylko że pańscy protoplaści przywędrowali tu kilkaset lat wcześniej. Moi przodkowie osiedlili się w Krakowie w 1374roku, jeszcze przed wojną w mojej rodzinie przechowywane było pismo z królewską pieczęcią i datą, zezwalajace na osiedlenie się i handel. Niestety przepadło w zawierusze wojennej.

ODPOWIEDZ

kto nas cenzuruje?

~"Waldi"

2006-12-25 17:04:09

dzisiaj, probowałem wkleic mój wpis, mimo wielokrotnych prób, poniosłem klęskę.

ODPOWIEDZ

Dalszy ciąg cenzury na Hotnews

~"Waldi"

2006-12-31 12:58:31

Czy to przypadek?, próbuje coś odpowiedzieć polskiemu żydowi, ale jest to dalej niemozliwe.

ODPOWIEDZ

Polskość

~Chrobry

2011-05-13 23:22:11

„Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości , zabarwieniem jej na pewien sposób,ale tkwi w jej
   istocie,w znacznej mierze, stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od
   polskości, oderwanie narodu od religii i Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu”.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę