Dodawanie komentarza

Do tematu: Witam serdecznie FORUMOWICZÓW

Komentarze do artykułu: Konkurencji czar

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Witam serdecznie FORUMOWICZÓW

~MEGI

2006-12-23 13:10:11

szczególnie serdecznie: ROSOMAKA, ANTA, H, DEXTERERA i wszystkich TYCH, którzy kochają POLSKĘ. Swoją obecność na tym forum traktuję jako poszukiwanie obiektywnej prawdy wobec wydarzeń politycznych i społecznych oraz dzielenie się swoim spostrzeżeniami i refleksjami z WAMI.
   
   Z okazji SWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, życzę WAM KOCHANI (i sobie również), aby prawda nas odnalazła a my pozwolili się jej znaleźć. Prawda jest blisko i jest tak prosta i dostępna jak żłóbek Betlejemski i kawałek opłatka, wystarczy tylko jej mocno pragnąć i konsekwentnie szukać. Życzę odwagi w odkrywaniu tego co w nas chore i złamane - aby Bóg najlepszy lekarz naprawił wszystko. Życzę miłości , zrozumienia no i oczywiście zdrowia w nadchodzącym 2007 roku.
   
   PODNIEŚ RĘKĘ BOŻE DZIECIĘ BŁOGOSŁAW OJCZYNĘ MIŁĄ.......
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Witam Meguś

~H

2006-12-23 15:49:06

Tobie również życzę Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku jak i Wam drodzy forumowicze.Mam nadzieję że i od nowego roku zgodnie z obietnicą red. będziemy mogli w jeszcze nowocześniejszy sposób wymieniać dialogi,z resztą nie ukrywam że wiele stąd wyniosłem i doceniam wkład redaktora w istnienie tej wspaniałej strony. P.S.Fajne tutaj jest również to że artykuły nie znikają po jednym dniu i możemy kontynuować dialogi,nie ukrywam że dosyć się zżyłem z Wami,myślę że i redaktor także.Gorąco Was pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Dziękuję serdecznie

~Dexter

2006-12-24 05:38:32

i pozdrawiam również życząc Wam zdrowych i wesołych świąt. Wszystkiego najlepszego dla prawdziwych patriotów i tych którzy błądzą, może Bóg przywróci im kiedyś właściwą perspektywę.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę