Dodawanie komentarza

Do tematu: Skandal w warszawskiej

Komentarze do artykułu: Dziennikarska SB

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Skandal w warszawskiej

~szczery

2007-01-07 04:29:01

archikatedrze. Wypowiedź Glempa oburzyła mnie i obraziła jako katolika.
   Po pierwsze, zakwestionował decyzję kurii wychwalając zalety niedoszłego metropolity. Po drugie, porównał go do św. Piotra(sic!), którego całe życie przebiegło pod znakiem naprawiania 3-krotnego zaparcia(tutaj można natomiast mówić o całym życiu w cieniu kłamstwa).
   Po trzecie, szkalował IPN i jego prawo do dochodzenia prawdy. Tym samym kwestionował prawo wiernych do dowiedzenia się kto na nich donosił, obojętnie czy to był ksiądz czy kolega z pracy.
   Po czwarte, co jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia, posługiwał się zastanawiającym dualizmem wierni-Kościół. Księże prymasie! Kościół to wierni, a nie budynki czy hierarchia. Przyjmij to wreszcie do wiadomości, że my tez jesteśmy ludźmi, godnymi uczniami Chrystusa, a nie bydłem bez głosu i sumienia.
   
   

ODPOWIEDZ

taaaaa

~szczery

2007-01-07 05:12:25

tylko ze tu jest problemem że nie kto pierwszy rzuci, a to ze w niektórych rzucac nie wolno, a w innych rzucajcie do woli. Pobłażanie i eksponowanie takich osób jak Wielgus, który sam przyznał, że zgodził sie na współprace by móc zdobywać wiedzę potrzebą do awansów, w jakim świetle stawia kościół wobec takich księży jak Popieuszko? Jedni oddawali życie za zasady, drudzy dla kariery sprzedawali sumienie i zasady moralne. I co? Mamy mówić że nic się nie stało? Niecheć kościoła do oczyszczenia się i ukozenia przed ludźmi których zdradzali jest porażająca.

ODPOWIEDZ

jest to po prostu

~wierzacy

2007-01-07 05:46:11

duzy krok w strone pelnej swietosci...!!! i dlatego bedzie coraz lepiej pod tym wzgledem !!!

ODPOWIEDZ

nie ma tego zlego

~tak trzymac...!

2007-01-07 07:59:07

co by na dobre nie wyszlo...! kolejny egzamin zaliczony...! idziem do przodu...!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę