Dodawanie komentarza

Do tematu: Kto bez grzechu niech rzuci

Komentarze do artykułu: Rezygnacja abpa Wielgusa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kto bez grzechu niech rzuci

~M EG.

2007-01-08 06:52:19

kamień..... Kłamać, kłamać, kłamać, prowokować ...... oto motto wiadomo czyje.
    Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchałam homilii Prymasa. Dotykał spraw niezwykle ważnych i trudnych nie mając czasu na przygotowanie. Szczególną uwagę zwraca dystans wobec decyzji IPN. Prymas dał do zrozumienia byśmy tak łatwo nie dawali wiary jakimś powierzchownym badaniom. Niezwykła i spontaniczna była też reakcja wiernych - ludzie podświadomie wyczuwają gdzie tkwi prawda i uczciwość i to jedyna nasza pociecha. Wierni potraktowali arc.Wielgusa jako mocno pokrzywdzonego, ja zresztą też. Reakcja wiernych dała mi dużo do myślenia - myślę bowiem, że w niedalekiej przyszłości czeka nas niewątpliwie spektakularne wejście na tereny Kościoła wiadomych sił,
   które usiłują przebudować strukturę Kościoła z sakramentalno-hierarchicznej na populistyczno-dziennikarsko-medialno-michnkowszczyznowską czyli żydowską. Nie ma chyba najmniejszej wątpliwości, kto rządzi mediami, w czyich łapach się koncentrują - wystarczy jedno maciśnięcie guzika i cały świat wyje na konkretny temat- to sie nazywa żydowska solidarność. Charakterystyczna była też reakcja dziennikarzy, którzy zaopiniowali reakcję społeczną - jakże odwrotnie niż ja to odebrałam. Nie mogę napisać tego wszystkiego co myślę mam rozbiegane myśli i rozkołatane serce. O jedno proszę nie dajmy się manipulować.
   
   
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę