Dodawanie komentarza

Do tematu: nieTRWAM!!!

Komentarze do artykułu: Bitwa o PRYMASA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

nieTRWAM!!!

~masaj

2007-01-09 04:50:08

ojojoj drodzy forumowicze w ostatnich dniach w trakcie całego szumu związanego z księdzem konfidentem dało się zauważyć jacy są ludzie wierzący w Tadka Rydzyka...mianowicie Tadzio z całego serca do ostatnich chwil popierał naszego kochanego kandydata,a w trakcie MSZY ŚW można powiedzieć dali dowód tego że maja głęboko Benedykta XVI, który nie bójmy sie tego słowa zwolnił zasłużonego dla SB księdza, i nie zbyt byli skłonni do uznania zdania Watykanu w tej sprawie.
   Czemu tak???????????????? Heh Tadzio rządzi i jeszcze długo będzie rządził:(
   
   I proszę nie obrażajcie mnie i nie opluwajcie za to, że mam takie a nie inne zdanie w końcu jesteście katolikami którzy nie zioną nienawiścią do ludzi o innych poglądach!!!

ODPOWIEDZ

spojrzmy na to inaczej !

~Spinu

2007-01-09 05:29:21

w Kosciele i mediach katolickich chodzi o przekaz prawdy duchowej i moralnej ! i dlatego dbajmy o Kosciol oraz te nasze ukochane media katolickie bo bez nich bysmy szczezli ! to co sie teraz dzieje do proba djabelskich agentow rozsianych po redakcjach by podwazyc autorytet kosciola i wszystkich Swietych !!! trzymajmy sie razem w tych ciezkich chwilach !!!

ODPOWIEDZ

GW i wsi24 to "media"

~skumajcie !!!

2007-01-09 08:32:24

jewropejsate dlatego nie powinnismy brac ich jako wyznacznikow ideowych tylko wyznaczniki zaprzedania sie unii lichwy miedzynarodowej oraz zdradzieckiego frontu rozdrapywania Narodu i Polski !

ODPOWIEDZ

zgadzam sie z Dexterem !

~ojeny

2007-01-09 13:20:43

ten koles to musi byc zmanipulowany przez media djabelskiej lichwy...!

ODPOWIEDZ

?

~masaj

2007-01-10 06:32:17

Pomyliłeś się drogi Diboku...troszkę już na tą uczelnię uczeszczam, i nie myślę że mamy w Europie najgłupszą młodzież wręcz przeciwnie wydaje mi się że nasi młodzi ludzie są dużo bardziej rozgarnięci niż np młodzież brytyjska czy choćby niemiecka wiem to z autopsji. Mam do Ciebie pytanie czy ktos o innych poglądach, których zreszta nie poznałeś do końca jest wrogiem Polski? Wydaje mi się że raczej nie!

ODPOWIEDZ

PIS vs. PO

~masaj

2007-01-11 12:27:46

Co złego i dobrego jest w PO?
   Co złego i dobrego jest w PIS?
   
   Pragnę poznać tylko wasze poglądy, jeśli ktos ma zamiar mnie obrażać niech sobie daruje.
   Osobiście głosowałem na PO; co więcej gdyby były następne wybory dokonał bym tego samego wyboru!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę