Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam nadzieję ze go nie poprą

Komentarze do artykułu: Skrzypek prezesem NBP

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam nadzieję ze go nie poprą

~J.M.

2007-01-10 09:56:29

facet wczoraj mnie nieźle postraszył. Nie ma pojęcia o niczym. Studenci na pierwszym roku ekonomii wiedzą więcej. Przeżyłem szok oglądając jego wystąpienie przed komisją sejmową. Jąkał się, gubił, nie wiedział o co go pytają, mylił miliony z miliardami, ba, nie potafił wyjasnic definicji podaży pieniądza. Meg, jesteś ekonomistką, nie opadła Ci szczęka widząc jak nikłą wiedzą dysponuje ktoś kto ma piastować tak wysokie stanowisko? czy już naprawdę w całym PiS-ie nie ma żadnego ekonomisty z prawdziwego zdarzenia? Chyba ze ten facet ma byc tylko kukiełką, bez prawa i możliwości podejmowania jakichkolwiek samodzielnych działań no to jeszcze mogę zrozumieć dlaczego wybrali faceta który nic nie umie. Nie będzie po prostu stawiał oporu gdy dostanie polecenie z góry.

ODPOWIEDZ

Bylem w szoku jak go

~rodak z NY

2007-01-10 10:36:11

zobaczylem. Studiowalem ekonomie dosc dawno i nie pracuje w zawodzie, ale rzeczy o ktore pytano Skrzypka to podstawy, po dwudziestu latach wyrecytowalbym je z pamieci. Wydaje sie ze Polska ma niepowtarzalna szanse pozbyc sie Blacerowicza na zawsze a tymczasem mianuje sie na jego miesce skonczona miernote przy ktorej Blacerowicz za pol roku bedzie wspominany jak niezrownany mistrz w swoim fachu. To jest normalnie jakas dywresja! Inaczej sie tego nie da nazwac. Kazdy majace blade pojecie o finansach i pieniadzach patrzy na te posuniecie pis-u z przerazeniem w oczach. Biedny to kraj w ktorym zlodziei zastepuje sie nieukami i jeszcze kaze sie z tego cieszyc.

ODPOWIEDZ

inż. budownictwa

~........

2007-01-10 13:40:17

prezesem NBP.....

ODPOWIEDZ

gadacie gupoty !

~spoko !

2007-01-10 13:52:54

balcer na poczatku nic nie kumal ale znal sie z oficerami WSI...! ten jest mlody energiczny i wszystko szybko chwyta !

ODPOWIEDZ

rozumiem "spoko"

~.........

2007-01-10 14:03:54

że tak samo dałbyś sie zoperować piekarzowi mianowanemu ordynatorem kliniki chirurgicznej bo byłby młody i energiczny. A już zupełnie nie rozumiem tego spojrzenia że Balcerowicz też nic nie umiał. No i widzisz do czego doprowadził Polskę? I teraz zamiast znaleźć osobę kompetentną znowu zatrudnia się po znajomościach kogoś kto nic nie umie. Ale za to ma plecy. I co się u nas ma zmienić? Inż. Bukownica powinien zajmować się budownictwem, a finansami ekonomista. Znajomość z panem prezydentami powinna być powodem do dumy a nie wymierną w obsadzaniu stanowisk.

ODPOWIEDZ

wielokropek gadasz gupoty

~ojeny

2007-01-10 15:50:57

typu sld i po ! rece opadaja... nie bede wiecej dzieciom nic tu tlumaczyl...!

ODPOWIEDZ

a wy swoje

~.........

2007-01-11 00:09:21

czy ja pisze gdzieś ze Balcerowicz to był super gość, a Walcowa to ekspert na ekspertami? W życiu nic takiego nie napisałem. Piszę za to o tym że nic się nie zmienia i znowu mamy obasadzanie stanowisk według znajomości a nie umiejętności. Wasza odpowiedź - ale tamci też tacy byli... ręce opadają. To po co narzekacie ze w Posce jest źle? Przecież pasuje wam zasada kolesiostwo przed umiejętnościami. Czego nie umie to może sie nauczy. Ważne że swój człowiek. To po co się kształcić? Rozwijać? Lepiej chyba kręcić się w okół partii politycznych, stawiacz drinki posłom i zawierać znajomości. To się najwyraźniej bardziej opłaca w Polsce niż wiedza i umiejętności. Ciekawe tylko dlaczego skoro nie sprawdziwło się to przez 45-lat PRLu, i 17-lat III RP, to teraz nagle ma zaskoczyć. Bardziej jasno tego o co mi chodzi napisać nie umiem.

ODPOWIEDZ

wielokropek to jakis sldowiec

~:-)))

2007-01-11 03:39:43

naslany by szezyc ferment ! szkoda nawet mu odpisywac... gosciu spadaj na wupe tam twoje miejsce !

ODPOWIEDZ

oczywiście :-)))

~............

2007-01-11 05:15:28

jak krytkuje pis jestem sld-owcem, jak ksieży jestem jechowym, żydem albo masonem, albo wszystkim na raz, jak mówię o błędach Kaczyńskich na bank jestem spokrewniony z Tuskiem. Za prawde powiadam ci, płaski jest twój świat.

ODPOWIEDZ

Głosowałem na UPR

~Spinu

2007-01-11 07:05:45

czego nigdy nie ukrywałem. I podobnie jak Korwin Mikke zgadzam się z PiS-em w kwestii lustracji i ścigania ubecjii, natomiast niestety cholera mnie bierze widząc jak totalnie olewają gospodarkę. Można przedłużyć żywot tonącemu statkowi wyzrzucając balast, ale nie da się go uratować nie naprawiajac dziur. Co do mego podpisu, to nie gorszy od innych, biorąc pod uwagę że goszczę na tym forum trzy lata.

ODPOWIEDZ

symbole i znaczenia

~Dibok

2007-01-12 01:34:43

Knick w pewnym stopniu oddaje charakter jego posiadacza... , szereg nastepujacych po sobie w tekscie kropek oznacza niedomowienie i rzeczywiscie koreluje to w pewnym stopniu z twoimi politycznymi sympatiami ,bo program UPR jest w wiekszosci wypadkow jednym wielkim niedomowieniem....najdelikatniej rzecz ujnujac..

ODPOWIEDZ

blokada ,czy ..cenzura

~Dibok

2007-01-12 07:06:25

replika nie wchodzi (???)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę