Dodawanie komentarza

Do tematu: oj brachu, brachu

Komentarze do artykułu: Polityka pracy i otwartości

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

oj brachu, brachu

~damian

2007-01-11 17:31:21

saczac mixa szkockiej z cola (ochyda, ale wodke tu kupic to problem-portugalia) i czytajac ten dosc dlugi wywod prawie zabladzilem...... Zastanawiam sie czy warto bedzie wrocic do ojczyzny, bo jako muzyk mam sporo mozliwosci (choc szczerze przyznam ze w tej dziedzinie zycia uklad wazniejszy jest od wiedzy, doswiadczenia i wyksztalcenia), ale quarka widzac, czytajac codzien info z kraju to chyba male szanse na poprawe sytuacji w najblizszej dekadzie lub 2ch, poniewaz pajecza siec ukladow, kumoterstwa, uklady-ukladziki wiecej znacza niz jakiekolwiek merytoryczne kwalifikacje. Prawo zmienia sie pod dyktando rzadzacych by wzmocnic wlasny uklad, ten ktory obecnie trwa, a w przypadku PiS to aby oczyscic syf, korupcje (choc jak wiadomo wladza deprawuje to i niektorym woda sodowa-czytaj wladza uderza do glowy) i bezprawie panujace w naszej ukochanej Polsce-czytaj ubekistanie-to Kaczynscy potrzebuja ok. tyle samo czasu ile po 1939 do 2004( kiedy to objeli wladze.......)
   Kadencja sejmu toczy sie, lecz ataki POwcow i LSDkow oraz podsylanie agecin i innych rezydentow, czy agentow, z dnia na dzien oslabia kaczuszek wladze (ktorych popieram sercem )
   i ja widzacy to z dala, z zagramanicy czasem uwierzyc nie moge z jakiego kraju sie wywodze. Bedac katolikiem niepraktykujacym (po ostatnich shizach z Wielgusem-czytalem jego akta sciagniete z sieci....nie wieze w zaden ten belkot pisany przez agenta epika-slownictwo, skladnia, przy tym pismaku ja to slepe szczenie, bladze w slowach i robie sporo bledow ortograficznych,... itp, a tam ideal.....moze dac mu nobla...) zaczolem sie modlic i doznalem nawrucenia. Cala akcja przeciw Kosciolowi Powszechnemu (nie jestem pewien czy z wielkiej litery to poprawnie czy blednie, ale ze wzgledu na szacunek wybieram wielka litere) jest wylacznie po to by osmieszyc lustracje, by ubecy i prawdziwi szubrawcy mieli sie swietnie, dlatego slyszac dzis slowa o odebraniu wysokich emerytor sb-cko ub-ckim zdrajcom dojdzie do skutku.
   Na tym zakoncze moj wywod choc pewnie jako ze lekko pijacki to i ladu i skladu w nim malo.
   Jesli ktos ma ochote cus dodac i ewentualnie zgodzic sie lub nie z tym co napisalem to prosze o reposty.
   z gory dzieki damnia

ODPOWIEDZ

.

~red.nacz.

2007-01-11 18:21:18

w Polsce wszystko jest możliwe, nawet sukces ;) Ostatnio nawet zima nas pożegnała...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę