Dodawanie komentarza

Do tematu: Wiadomo komu zależy

Komentarze do artykułu: Sala porodowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wiadomo komu zależy

~Dexter

2007-01-17 01:03:32

Obecna sytuacja to wypadkowa między tymi co chcą lustracji i tymi co nie chcą. Układ broni się wszelkimi sposobami, a że jet silny to blokuje. Obecnie wszystko, w najwyższym stopniu zależy od nas, od tego jak bardzo nam zależy i co z tym zrobimy, czy dalej będziemy ufać, czy damy się zmanipulować razwiedczykowym PR-owcom.
   Najważniejsze to oddzielić błędy koalicji od misji dziejowej jaką mają do spełnienia i nie przeszkadzać im w tym. Te wszystkie obłudne żale i pretensje do koalicji że coś tam, coś tam są sposobem na wysadzenie ich z siodła i zablokowanie rozliczeń, a nie szczera troską o stan państwa - POWINNIŚMY O TYM PAMIĘTAĆ.

ODPOWIEDZ

To fakt

~H

2007-01-17 07:30:03

Tak czy siak jeśli tej koalicji nie będzie to nie ma już na co liczyć,lepsza taka lustracja,rodzona w bólach niż żadna.Niech będzie ta koalicja,w chwili obecnej nie możemy wybredzać,kiedy tylu wrogów czai się za rogiem...Oj biedna ta Polska,zawsze się jakieś krwy jej doczepią i wiecznie trzeba powstawać,zamiast się rozwijać.

ODPOWIEDZ

Panie Dexter,Panie H.

~Lord AMBER

2007-01-18 14:44:43

PAMIĘTAMY O TYM bo ,,Tak czy siak jeśli tej koalicji nie będzie to(rzeczywiście)nie ma już na co liczyć,...'

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę