Dodawanie komentarza

Do tematu: Lipiec rozpędził hołote

Komentarze do artykułu: Sala porodowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Lipiec rozpędził hołote

~oczyszczenie

2007-01-19 13:21:56

Czas najwyższy pozbyć się tej post-PRL-owskiej zgnilizny z piłki nożnej.
   Ale najbardziej mnie wkur... nędzny prowadzący z 2 TVN, palant i niedorobiona łajza, pewnie nie potrafi nawet trafić noga w piłkę, a martwi się o nasze występy w pucharach i mistrzostwach. Oto zwykła szmata dziennikarska, dziwka, prostytutka na minuty wynajmująca mordę temu kto da więcej. Chójek poprostu i tyle.

ODPOWIEDZ

moim zdaniem

~.......

2007-01-19 16:00:39

nie powinieneś komentować czegoś o czym nie masz pojęcia: Statut FIFA nie dopuszcza ingerencji władz państwowych w działalność narodowego związku piłkarskiego. Oto przykłady:
   
   listopada 2006 roku sankcja FifA wobec Iranu, który został wykluczony z międzynarodowych rozgrywek z powodu ingerencji władz państwowych w struktury tamtejszego związku.
   
   lipiec 2006 kara zawieszenia nałożona na Grecję. Przyczyną takiej decyzji był wpływ greckiego rządu na bieżącą działalność związku. Kilka dni później grecki parlament zgodził się przyjąć poprawki do projektu ustawy o sporcie, gwarantujące niezależność federacji sportowych, a Grecja została przywrócona w prawach członka FIFA.
   
   W sierpniu 2005 roku FIFA zawiesiła w prawach swojego członka Jemeńską Federację Piłkarską za poważne ingerencje władz politycznych w wewnętrzne sprawy narodowego związku.
   
   Na początku 2004 roku FIFA zawiesiła federację Gwatemali. Powodem była ingerencja rządu w wewnętrzne sprawy związku i utrata przez niego niezależności. Skutkiem tej decyzji było wykluczenie gwatemalskich klubów i drużyn narodowych z wszelkich rozgrywek międzynarodowych.
   
   W lipcu 2001 roku FIFA podczas kongresu w Buenos Aires zawiesiła Gwineę ze względu na podporządkowanie rządowi działalności piłkarskiej federacji tego kraju. Skutkiem zawieszenia było m.in. wyłączenie reprezentacji Gwinei z meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata w Japonii i Korei Płd. w 2002 roku.
   
   

ODPOWIEDZ

czy przeczysci ????

~damian

2007-01-19 19:38:17

wedlug mnie dzialanie fifa wobec zaistnialej sytuacji w pzpn doskonale sie orientuja (a rowniez co dzieje sie w Polsce), wiec jesli pozwola na oczyszczenie pilki noznej (zarzadu, dzialaczy, sedziow, selekcjonerow i pilkarzy) z korupcji i przekretow (to chwala im za to A PRZEDE WSZYSTKIM SZ. P. T. LIPCOWI ) ktore mialy miejsce ( a i w fifa zarzad zmienia sie na czasie ) to bedzie oznaczac iz fifa mysli o dobru, o sporcie, o wychowaniu i ksztalceniu przyszlyuch pokolen. jesli fifa za sprawa tego zdarzenia w Polsce (czyli oczyszczenia z ukladow, ukladzikow i kumoterstwa ) zastosuje sankcje maxymalne, najbardziej dotkliwe (w glownej mierze dla kibicow-ja odpuszczam) jakie moze zastosowac to bedzie oznaczalo ze fifa to jedna i ta sama kloaka co pzpn obecnie, co oznacza z gory ustalone wyniki i kontrola mas (kibicow) pod kazdym wzgledem i z czegos takiego sie wypisuje.
   Pozdrawiam
   Kibic

ODPOWIEDZ

Drogi Dexterze

~..........

2007-01-20 00:07:01

głupoty pieprzysz. (nie mówię tu o przecieciu wrzodu) tylko że wprowadzenia komisarza nie jest ingerencją państwa w PZPN. Bo jest. I jak sam przyznaje Andrzej Rusko który został kuratorem, zawieszenie Polski w członkostwie fifa nastąpi. Mają tylko nadzieje dogadać się z fifa zanim przyjdą mecze naszej kadry. Po za tym poczytaj blogi polityków, od samoobrony po lpr już szykują się do startu w wyścgiu o zwolniony przez listka stołek. Tylko jakoś nikt z nich nie zwraca uwagi na to ze według statutu fifa, polityk nie może być jednocześnie prezesem związku. Umiesz wyciągać wnioski? Podpowiem ci. Nasi jak w przypadku wielu ustaw ostatnio zawetowanych przez TK, tak samo i teraz nie mają pojęcia o obowiązujących przepisach. Oj będzie się działo.

ODPOWIEDZ

niedomowienie czyli...

~Dibok

2007-01-23 03:39:34

wykropkowany nick zapewne nie wpadl jeszcze na to ,ze najprawdziwsza mafia moze przeniknac jakikolwiek zwiazek p.noznej a nastepnie prac pieniadze , do woli handlowac narkotykami i zlecac morderstwa a na wypadek nakrycia jej przez policje skarzyc sie w FiFA na ingerowanie wladz panstwowych w sprawy zwiazkowe....

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę