Dodawanie komentarza

Do tematu: prof. Nowak na TV Trwam

Komentarze do artykułu: Operacja MEDIA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

prof. Nowak na TV Trwam

~szok

2007-01-27 17:12:08

ujawnił aferę żydowskiej mafi która musiała opłacić kogoś w MSZ-cie by wydano książeczkę informacyjną na świat w której szkalowano Polaków !!!!

ODPOWIEDZ

to poplecznicy geremka w MSZ !

~szalom-aj-waj

2007-01-27 17:15:38

wychowankowie geremka, którzy nie zostali usunięci z MSZ-tu !!!

ODPOWIEDZ

A media milczą!

~Piotr

2007-01-29 00:31:34

Ani słowa o tym. Skandal!

ODPOWIEDZ

Okropne prawda?

~ZYTA

2007-01-29 01:58:17

Nie dziwię się ,że ludzie nie płacili abonamentu telewizyjnego i radiowego. Zwykli ludzie nie chcieli dokładać do tego swojego grosza.Nie dołożą , jeżeli nie zobaczą zmian.To bezczelność wymagać by oszukiwani i lekceważeni słuchacze jeszcze za to płacili. Myślę ,że płacenie za wybrane kanały ma sens.Za wszystkie niestety nie jak do tej pory. Nie mam telewizora - wystarczy mi komputer ,odtwarzacz muzyki i książki. Telewizji nie oglądam . Na szczęście nie mam na to czasu i oczywiście telewizora.Może sobie kupię jeżeli Kaczyńscy zrobią porządek w Polsce. Wtedy zapłacę zaległy abonament bo podobno każdy musiał płacić.Jeżeli obywateł mówi ,że nie ma telewizora to kłamie .Jeżeli telewizja kłamie i nie dopowiada to mówi prawdę.Czy w POLSCE nie może być normalnie?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę