Dodawanie komentarza

Do tematu: Apel do posłów-prosimy zająć

Komentarze do artykułu: Dach nad głową - dla każdego

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Apel do posłów-prosimy zająć

~krys

2007-01-30 02:57:00

się totalną manipulacją opiniami na portalach WP i Onetu gdzie negatywne opinie są puszczane ,bez żadnych ograniczeń nawet z wulgaryzmami natomiast popierające rząd są wręcz blokowane-tak być nie może chyba są posłowie od praw człowieka Ci co tak krzyczą na temat Białorusi wprowadzają totalitaryzm do Polski /co by było gdyby zdobyli władze?/ Przepraszam że nie na temat-ale trzeba skończyć z kolaborantami,wróg wewnętrzny jest grożniejszy od zewnętrznego,krytyka totalna rządu ma z ochydzić własny rząd i państwo którego ci bezpańswowcy nie chcą. Mam nadzieje że ktoś tu zajrzy.

ODPOWIEDZ

Krys!

~ROSOMAK_Navy SEAL

2007-01-30 03:24:16

Te żydowskie portale wymienione przez Ciebie + Interia i gówna wyborczego powinny być prawnie zamknięte,płacić olbrzymie odszkodowania i kary,a część piszących obelgi odpowiadać karnie,finansowo i konfiskatą komputerów.pisałem o tym do Prezydenta,premiera,PiS- u i Koalicjantów.Powiedziano mi,że biały wywiad ABW,zaczął wyłapywać już osoby szkalujące i opluwające.Będzie też niebawem zmiana prawa prasowego co to ukróci,no i dziennikarzyny będą odpowiadać za kłamstwa karnie i finansowo,utratą prawa do wykonywania zawodu także.Bądż dobrej myśli,wszystkiego od razu nie można zrobić,bagna zawsze osusza się,powoli,inaczej nie da rady Krys.Początek jest już zrobiony,wyjdą nazwiska wszystkich agentów wśród dziennikarskich miernot i inne.

ODPOWIEDZ

Rosomak

~Janusz

2007-01-31 21:19:57

Piszesz swietnie i z wielka doza optymizmu, ale czy w to wierzysz? Ja co prawda nie mieszkam w Polsce, jestem zwyklym zjadaczem chleba gdzis daleko od Polski (przez zycie, a moze bardziej przez ludzi ciezko doswiadczony)ale sprawy mojej ojczyzny leza mi gleboko w sercu. Jednak bardzo powatpiewam w sile dzialania rzadu, wiem ze chca dobra dla kraju dla narodu, wiem ze to co sie niszczylo przez dziesieciolecia trudno naprawic przez rok, dwa czy piec. Modle sie za tych ludzi dla ktorych Polska jest najwyzszym dobrem i z calego serca zycze im aby to co Ty piszesz stalo sie ich sukcesem. Najbardziej trudnym zadaniem jest przekonanie Polakow do tego rzadu, zeby w koncu uwierzyli ze Polacy sami potrafia rzadzic swoim krajem (nam Zyda do pomocy nie potrzeba bo Zyd jest mistrzem destrukcji, a jest ich nie malo i w obecnym rzadzie), majatkiem, bankowoscia, ze sa dobrymi biznesmanami i gospodarzami swojej ojczyzny. A patrzac na to co sie dzieje w spoleczenstwie jak jest oglupione, kiedy czytam wypowiedzi na forum tu czy gdzie indziej, albo kiedy rozmawiam ze znajomymi z Polski poprostu opadaja rece.

ODPOWIEDZ

Zajmowanie się przez posłów

~seven

2007-02-01 10:48:15

śmieciarskimi stronami jest chyba niemożliwe,wymagałoby to chyba wprowadzenia przepisów stanu wyjątkowego lub nawet wojennego.Ja sam też próbowałem komentować w onecie - własność ITI pewnie też dziecko WSI - ale natychmiast dopadały mnie jakieś prosocjalistyczne szakale spod Brukseli i byłem wyzywany od ciemnoty,faszysty,moheru,durnia,itp. Argumenty jakie prezentowano były znikomej wartości.Tylko że niestety ilość atakujących bywała przygniatająca.W tej chwili nie walczę już z wiatrakami,nie zaglądam w ogóle na komentarze - to jest szambo - szkoda czasu. Nie bardzo chce mi się wierzyć w namierzanie przez ABW wrogów prawicowego rządu a nawet gdyby, to ile będzie pomyłek a ile niewiadomych - to są przecież miliony ludzi.Czy ja - przeciwnik operowania wojsk polskich zagranicą a szczególnie uczestnictwa w brudnej i zbrodniczej okupacji Iraku decyzją poprzednich władz RP a kontynuowaną ze służalczą gorliwością przez obecne niby wreszcie patriotycznie nastawione władze,też będę wpisany na listę podejrzanych politycznie ? Dlaczego ? Czuję się przecież prawdziwym Polakiem i nie widzę lepszego miejsca na świecie do życia! Naród nasz oprócz zdrowego,polskiego rdzenia składa się w dość dużej części ze zniszczonych propagandą III RP umysłów oraz ze starych wielbicieli PRL.Ci drudzy wymrą naturalnie ale ci drudzy są znacznie bardziej niebezpieczni.Patriotyzm jest dla nich zagrożeniem ich małych i dużych interesów,ich pieniędzy,ich ego.Oni nie chcą odpuścić i kąsają z całej siły w sposób strasznie podstępny i cwany.Ciężko będzie z takimi wygrać,rozglądając się w mym środowisku ,mając kontakt na codzień z zawodnikami wyścigu szczurów,ludzi młodych lub średniego wieku,widzę jak wielu jest takich egoistów ukształtowanych materialistycznie,tych czytelników gówna wyborczego,tych fanów Kuronia,Tuska,Wałęsy,itp. Bądżmy dobrej myśli bo jednak widać zmiany na lepsze,byle tylko udało się zdążyć zrobić jak najwięcej,tak żeby zamknąć gęby tym naszym miejscowym chwastom,żeby Polska ruszyła wreszcie do przodu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę