Dodawanie komentarza

Do tematu: Jadowita okupacja polakow prze

Komentarze do artykułu: Antysemicki Lepper?

POKAŻ WSZYSTKIE WˇTKI

Jadowita okupacja polakow prze

~Wladyslaw

2007-02-28 14:24:58

Przez starozakonnych koczownikow rzadnych naszej smierci i niewoli
   
    Konfiskowanie prywatnych komputerów .....jak konfiskata ksiazek i zywnosci za bolszewikow...!
   
   
   (czyli nowa jadowita okupacja w Polsce zaczeta)...
   
   Polska w XX wieku, to jedynie Polacy rzadzili naszym krajem po wojnie wygranej z bolszewikami w latach dwudziestych. Wówczas zastopowala „chetnym” do dzierzenia wladzy w II Rzeczpospolitej, i chwala im za to. W okupacji hitlerowskiej (1939 – 1945) konfiskowano bron i zywnosc – nie mówiac o skarbach Polski, jakie mialy muzea i inne obiekty. Od roku 1945 po zakonczeniu II wojny swiatowej do zagrabiania i konfiskowania dostosowal sie nastepny okupant sowieckiej Rosji, i trwala ta komunistyczna kradziez do roku 1990, mam tu na mysli militarne tereny zajete przez wojska radzieckie, które na koncu opuscily polskie terytorium. Ale w latach 1981 – 1983 „polskie” wojsko, „polska” milicja, „polska” ubecja, „polska” PZPR w stanie wojny konfiskowala drukarki, maszyny do pisania, farby, papier, ksiazki i pisma z podziemia i z drugiego obiegu. Zatem slugusami o duzej pracowitosci dla okupantów z Kremla, KGB, GRU byli: WSI i SB.
   
   Ale minelo dokladnie 17 lat i 7 miesiecy by to (nowe panstwo) uporzadkowac. I tak zesmy sobie my Polacy uporzadkowali, ze nastala nowa inna okupacja, gdzie konfiskuje sie prywatne komputery ! Kto ? Za czyim rozkazem ? Kto wreszcie stoi za tym, by Polakom odbierac wlasnosc prywatna ?
   
   Dzisiaj (14 stycznia 2007 roku) przed poludniem zadzwonil do mnie znany opozycjonista pan Janusz Górzynski z Wielkopolski. Tylko tyle co zrozumialem, to specjalne „Spec-Grupy” na czarno ubrani wtargneli do jego domu i skonfiskowali mu komputer. To samo uczynili z jego blizsza i dalsza rodzina. Z kuzynami tak samo. Wszystkim skonfiskowano komputery. Sluchajac z uwaga, pomyslalem sobie, iz chyba zyje, albo: w stanie wojennym w PRL, albo w okupacji sowieckiej, albo w okupacji hitlerowskiej. No cos tu nie gra, jezeli nazywamy dzisiejsza Rzeczpospolita Polska wolna i demokratyczna... jesli Polska weszla w struktury NATO, jesli Polska jest czlonkiem UNII Europejskiej. No cos mi tu nie gra...
   
   Panie Prezydencie IV RP Lechu Kaczynski, prosze nam Polakom odpowiedziec na to frapujace nas pytanie, bo martwimy sie o nasze dzieci i wnuki: CZY POLSKA JEST WOLNYM KRAJEM CZY NIA NIE JEST ?
   O DEMOKRACJI prosze nie mówic, bo my juz te „demokracje” poznalismy na wlasnej skórze, i tak naprawde za taka a nie inna, naprawde inna d e m o k r a c j e, po japonsku dziekujemy. Ba, w uklonach jeszcze nizej niz Japonczycy sie schylaja.
   
   Jesli „niegrzecznym” obywatelom beda konfiskowane komputery – choc ja jestem grzeczny, kulturalny, wrazliwy to trzeba bedzie jak dotychczas we wszystkich okupacjach praktykowac setki schowków i chowac „jezyk polski” w publicystyce, w literaturze – doslownie nawet i w listach milosnych do kochanki. I to trzeba sie spieszyc, kupic plyty i przegrywac kopie – a mam tego sporo: wiersze, recenzje, eseje, szkice, felietony, dzienniki i korespondencje.
   
   Jesli ma zniknac i zginac jezyk polski dla obecnego okupanta w Polsce, to musze sie spieszyc. Przeciez mam tu zapisanych dwanascie tytulów, dwanascie ksiazek do wydania. Najwiecej jest tomików poezji.
   
   Jesli na to nie odpowie mi prezydent Lech Kaczynski, to napisze List do Pana Boga – przeciez On tez odpowiada za wolna Polske... A, jesli, Ona – ta moja Ojczyzna wolna nadal nie jest...
   
   Inspiratorem masowych rewizji bez nakazu prokuratorskiego jest ... Bill Gates, wlasciciel MicroSoftu. Formalnie wystepuje on w imieniu stowarzyszenia producentów oprogramowania (miedzynarodowy zwiazek spólek), ale poniewaz na MS przypada 90% produkcji swiatowej popularnego oprogramowania, to praktycznie w swoim...
   
   Podkreslam, ze egzekwowanie zalecen tego stowarzyszenia w opisany sposób, tj masowe rewizje i konfiskaty bez nakazu prokuratorskiego, nie wynika z zadnych porozumien miedzynarodowych, a w szczególnosci jest wrecz SPRZECZNE z teoria i praktyka UE.
   
   Slyszalem, ze akcja masowych konfiskat jest koordynowana przez komendy wojewódzkie policji (Komende Glówna Policji? Centralne Biuro Sledcze? ), które zostaly do tego zachecone finansowym wsparciem ze strony firmy MS.
   Bandycka akcja na terenie Polski jest wspierana medialnie (pod plaszczykiem walki z piratami) przez polskojezyczne media kontrolowane przez te sama grupe etniczna z której wywodzi sie wiekszosc zainteresowanych. Ponad 90% spoleczenstwa jest przeciwne tej akcji.
   1. Formalno-prawne uzasadnienie akcji masowych konfiskat wymaga niezwlocznego odtajnienia i podania do wiadomosci publicznej. I to nie w formie opinii jednego z Autorytetów Moralnych przy Gazecie Wyborczej, ale oficjalnego raportu Prokuratury Generalnej przedlozonego Sejmowi. Chyba ze PG jest sama zamieszana w te dzialania, to konieczne bedzie powolanie Komisji Sejmowej.
   2. Liczba dokonanych konfiskat w skali calej Polski ma byc zsumowana. Dane policji i poszkodowanych powinny byc skonfrontowane i zweryfikowane przez niezaleznych obserwatorów, koniecznie równiez z UE. We wszystkich (licznych, podejrzewam) przypadkach nie uwzglednienia konfiskaty w ewidencji policji (nie skonfiskowali, tylko zabrali tymczasowo do wyjasnienia...) maja byc z urzedu wszczete sledztwa o zorganizowany bandycki napad, a poszkodowanym wyplacona szacunkowa kaucja za zarekwirowany sprzet...Z funduszu osobowego jednostki z której pochodzili rekwizytorzy. Lokalne prokuratury które wspieraly takie napady maja byc zawieszone do odwolania
   3. Ogólnopolscy organizatorzy konfiskat powinni byc zatrzymani pod zarzutem zbrodni zdrady panstwa (wykorzystanie stanowiska dla realizacji celów obcego zleceniodawcy) , natomiast nadzorujacy te akcje wysokiej rangi funkcjonariusze i lokalni prokuratorzy zatrzymani pod nieco lzejszym zarzutem kierowania zorganizowana grupa przestepcza. Przy okazji, nie wiem czy po wejsciu do UE, polskie immunitety prokuratorskie, stalinowska pozostalosc nierównowagi miedzy strona oskarzajaca a oskarzonym, zachowaly waznosc?
   
    A z tym listem do Pana Boga to niech sie Pan wstrzyma..napisze najpierw list do pana Rotszylda..on wtedy wysle do swojego agenta Billa G. a ten z kolei da rozkaz do Polski, choc wlasciwie nie wiem jaki. Podejrzewam jednak ze zamiast odpuscic to jeszcze przykreci..przeciez to taki dobroczynca..musi miec przeciez za co..jego polscy agenci tez kosztuja..nic dzisiaj za darmo.
   
    NIC NIE GRA,WSZYSTKO JEST KLAMSTWEM...XXI WIEK KLAMSTWA..udawadniaja raz jeszcze... No I PROSZE i jeszcze agenci ubrani na czarno jak gestapo i jak specjalne grupy do tych samych celow na najb.zach.zachodzie... nawet nie musza sie podpisywac.. tak czerwona okupacja to byla pestka Mili Panstwo porownujac do zielonej / od waluty/ okupacji dzisiejszej..czerwona okupacja to byl zloty okres w powojennej Polsce..I nie Gatsa a calkiem innym sferom nalezaloby..przypisywac..a do p.Prezydenta to szkoda pisac on wie w jakim swiecie ..egzystuje lepiej niz Sz.Pan skoro wcisnieto/wmuszono mu w rzad cudzoziemcow...z polsko brzmiacymi nazw. i wie ze z tym zlem musi do czasu egzystowac... no i Pan SZANOWNY POETO SIE OBUDZI TAKA realnoscia TERAPIA.. przestanie wierzyc w gladkoslowne dekalaracje..u.e. i innych un ..i.zaPRZESTANIE bajac o wolnosci, rownosci i demokracji humanizmie i postepie... bo akurat przeciwienstwa wszystkiego tego realizuja sily zielone.. Pan sie wreszcie obudzi i zrozumie ze wolnosc jest dla jerry springera ,zboczencow i pederastow, zloczyncow zlodzieji oopluwaczy Polskosci..demoralizatorow wszystkich masci ktorzy robia to za zielone dewizy...I pewnie jakby Pana komputer pelen byl pederastycznych tresc,zboczen najlepiej rozporkowych wlos by Sz.Poecie nie spadl z glowy..udawaliby ze nie wiedza nic.. tak czy inaczej dobra to rzecz bo im wiecej ludzi sie obudzi. zrozumie.w jakie szambo.. p.o.liderzy ,bolki i olki narod wpuscili... to moze ...wreszcie jakies dobre,sensowne sprawy zaczna sie dziac.. jak powszechne popieranie Pis-u i Rydzyka tez..
   W niedlugim czasie zaczna dyktowac co nalezy czytac i jak rozumiec i jak pisac.Myslalem,ze to zart,ale jak widac to jest bezprawie w prawie.Odpowidzialnosc ponosi ten,ktory zamieszcza,a ja mam prawo korzystac z tego,o ile to sluzy mojej potrzebie.No ale gdy POL ma pretensje do autora to dla czego policja nie moze miec pretensji do jego programu?
    to nie zart
   
   Jak juz pisalem kilkakrotnie komuna to bylo przedszkole!!!!!!!!!!!!!!, taki maly sprawdzian trening przed tym wszystkim czego teraz doswiadczamy. Wszystkie pytania, które, Pan zadal prosze traktowac jako odpowiedzi i nie bedzie musial Pan nigdzie pisac . Pan mgr
   Henryk Pajak juz dawno o tym wiedzial dajac tytul swojej ksiazce-Z Lagru do Eurolagru!!!.Jak Pan zapewne wie wiekszo?c Polaków , slysząc slowo Sowiet kojarzy z Rosjaninem co jest oszustwem przemilczanym do dzisiaj poniewaz , Sowiet znaczy dokladnie kahal.A wiec ci sami rzadzili i rzadza nadal nie tylko Europa , mozna smialo powiedziec ze wszystko zmieniono aby .......nic nie zmienic....!. Kogo to obchodzi ze w XX wieku przy zmianach wymordowano 200 000 000 mil ludzi mamy najnowszy przyklad XXI wieku gdzie pod pretekstem zlapania Husaina morduje sie 1 000 000 niewinnych ludzi.Nic nie pomoga sztuczne podzialy na SS,GRU ,KGB,UB SB czy NATO ,UE,armie USA,UK czy inne-kierownica tego wszystkiego byla i jest ta sama..........!.Morderców Polaków sie nie sadzilo i nie sadzi aby nie straszyc przyszlych morderców Narodu Polskiego i nie tylko.Dziwie sie tylko ze cos tutaj Panu nie gra?? , bo ja widze ze wszystko gra i zgadza sie z programem wprost idealnie. A Polski wolnej nie ma bo nie bylo ani jednego dnia od tzw.pierestrojki.Pozdrawiam,Waldek Przybylowski
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę