Dodawanie komentarza

Do tematu: Brawo Macierewicz!!!!!!!!!!!!!

Komentarze do artykułu: RAPORT WSI ujawniony

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Brawo Macierewicz!!!!!!!!!!!!!

~H

2007-02-16 17:53:59

Jestem dumny z tego jak ten człowiek broni się w mediach przed żmijami!!! Do żmij obowiązkowo dodać należy Żakowskiego z jego inteligencką pozą i kreowaniem się na znawcę,choć na pewno znawcą jest tylko działa nie dla dobra naszego kraju.Na prawdę taki umysł i charakter jaki prezentuje Macierewicz jest godny podziwu,jest to na prawdę wartościowy polityk,w przeciwieństwie do zakrzykiwaczy.Dla tego raportu cała koalicja ma jak najbardziej sens,oby tylko nie dopuścić do zdewaluowania tego raportu,co z całą zaciętością robią politycy opozycyjni (najemniecy kliki),oraz służalczy dziennikarze.Na prawdę ten rząd to skarb dla naszego kraju,po tym co przyszło nam cierpieć ze strony zdrajców i okupantów.Apropo zdrajców,to należy się małe sprostowanie,niektórzy używają zwrotów typu żydowscy zdrajcy,jacy oni zdrajcy,co oni żydostwo zdradzają?W pewnym sensie tak,ale to przecież nie Polacy,tylko nasz okupant i nie mogą nas zdradzić skoro są naszym wrogiem.Zdradzić może nas nasz rodak który jest na obcych usługach,to jest zdrada,a tamci działają od początu dla własnego interesu i nigdy nami nie byli,choć za nas się podają.Czekamy na dalszy tok wydarzeń,oby prokuratóra wkrótce pozamykała przynajmniej mordy na początek niektórym,no i sama prokuratóra i sąd też przydał by się nowy,ale póki Ziobro jest min. sprawiedliwości to można mieć płomień nadziei na lepsze sądownictwo.Pozdrawiam Polaków,miejmy jeszcze ksztę nadziei,czas pokaże czy było warto.

ODPOWIEDZ

zgadzam sie z toba H !

~internauta

2007-02-17 02:52:25

ale przydaloby sie jeszcze zeby rzad ten zadbal o ludzi ktorzy na przyklad zaczynaja dzialalnosc by im na 2 albo 3 lata zawiesic podatek lub go zmniejszyc np: do 2% ! tak by widzieli jakis sens rozwoju w tej straszliwej rzeczywistosci polskiej ruiny gospodarczej...! oraz likwidacje ZUS-u dla rozpoczynajacych dzialalnosc ! Na tzw zachodzie ktos kto rozpoczyna dzialalnosc ma pelno ulg i zwolnien tak by go zachecic do prowadzenia dzialalnosci...

ODPOWIEDZ

Owszem internauto

~H

2007-02-17 08:04:22

tylko jak teraz nie zapłacimy ZUSu to emeryci i renciści będą na lodzie.Ja płacę ZUS wiedząc że nic z niego nie odzyskam,ale wiem że moja matka ma z tego emeryturę co miesiąc i póki co nie widzę innego wyjścia.Co do podatków uważam że one są przyczyną upadku drobnego biznesu,jak by obniżyli podatek to automatycznie ruszyła by gospodarka i rosła by ilość miejsc pracy,tylko jak tu obniżyć podatki skoro szpitale,szkoły,policja i wiele innych woła daj,zresztą słusznie,a tu nie ma skąd,z tego kawałka trzeba dać każdemu i to niezwłocznie.Jeszcze co mnie drażni to zdążyłem przeczytać na lewackich portalach artykuły typu Kaczyńscy są wrogiem demokracji,oni tworzą państwo socjalistyczne - no comment.Problem niesty jest trudny jak Polskę tak się ograbiało przez tyle lat to niestety ale nie ma z czego dzielić i wysokie podatki pokrywają dorazne potrzeby państwa i to widzimy z jakim skutkiem,a co by było gdyby nie było tych podtków...Tylko jak szary Kowalski jest obciążony takim balastem to niech do niego też dołączą markety,Stokłosy i inni którzy nie płacą,albo płacą mniej.Fakt że przykładowy Stokłosa jest ścigany świadczy o tym że rząd robi coś w kierunku tego żeby odzyskać jeszcze kasę dla budżetu,jak i zaprowadzić sprawiedliwość w kraju - to są już duże kroki przy tym co się działo do tej pory.Oczywiście też jestem zwolennikiem tego żeby poluznić pętlę dla drobnych ciułaczy,pożyjemy,zobaczymy...

ODPOWIEDZ

rozwiazanie problemow

~odpowiedz!

2007-02-17 17:32:51

sa naukowe wynalzki ! jezeli by np: wprowadzic silnik na wode i sprzedac licencje to Polska na kilkadziesiat lat mialaby tyle gotowki ze wszyscy Polacy nie musieli by pracowac przez te kilkadziesiat lat !!!!
   czy inne wynalazki ktore sa ukrywane lub specjalnie niszczone przez koncerny miedzynarodowych lichwiarzy i kliki przemyslowo-lobbystyczne...!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę