Dodawanie komentarza

Do tematu: Ehh, ja się zawiodłem

Komentarze do artykułu: RAPORT WSI ujawniony

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ehh, ja się zawiodłem

~J.M.

2007-02-17 03:05:00

Nie ma żadnych bitych dowodów na kontrole mediów przez WSI. Raczej śmieszne i nieudolne próby tego. Jedynym poważnym atutem to Subotić, którego zresztą wypatrzył już wcześniej IPN. Na pewno porażając jest skala oficerów działających na rzecz Moskwy. Z drugiej strony czego się spodziewać po ludziach wyszkolonych przez Rosjan. Oni w ogóle nie powinni byli znaleźć się w służbach po roku 1989. O nielegalnym handlu bronią to swego czasu bodajże tvn robił reportaż. Sprawy przeciwko handlującym toczą się od przynajmniej roku. Ogólnie raport to potwierdzenie wielu rzeczy o których się mówiło, i niestety, brak potwierdzenie dla jeszcze większej ilości przypuszczeń. A to sprawia że czuję zawód. To jest tylko podkładka do stwierdzenia że WSI działało niezgodnie z prawem, a nie broń na Kwaśniewskich, Millerów, i całej tej reszty czerwonej hołoty. Nigdy się ich nie pozbędziemy.

ODPOWIEDZ

cala nadzieja w Kaczmarku

~wupe i onet smieci

2007-02-17 03:44:11

i Ziobrze by ci znalezli dowody na przestepcza dzialalnosc kwasniewskich, milerow, olinow, szmajdzinskich, rakowskich i calej bandy pzprowskiej....

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę