Dodawanie komentarza

Do tematu: Niemcy mają plan

Komentarze do artykułu: RAPORT WSI ujawniony

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niemcy mają plan

~DemaskacjaFałszIIIRP

2007-02-17 08:38:04

który wiedzą, że się spełni i odniosą zwycięstwo nad Polską bez wystrzału i wojny, jeśli zmusza ludzi do emigracji i wyludnienia Polski za pieniądzem do swojego starzejącego się kraju, a polskę wtedy przejmą, czy kupią za bezcen, za darmochę... Wystarczy to widzieć co się działo przez 17 lat!!! Dlatego Kaczyńscy, PiS, LPR, i SO wykonują kawał porządnej polityki, pielęgnując POLSKA RACJĘ STANU i nie sprzedając niemcom się za srebrniki j udaszowe - jak to czynili Lewacko-Libertyńscy postkomusi okupanci i zdrajcy nie tylko prokremlowscy, ale i proBerlińcy i porBrukselscy - bo z tamtąd jest u nas lobbowane PO+SLD.
   

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~off

2007-03-02 09:42:55

Przede wszystkim nazwy narodowości pisze się wielką literą.
   Poza tym rzeczywiście należy pielęgnować Polską rację stanu ale nie jest to takie proste.
   W rzeczywistości przy takim przepływie kapitału jaki jest we współczesnej Europie, jeśli nie Niecom to będą się sprzedawać Anglosasom... Nie w tym tkwiła tajemnica transformacji kraju przez ostatnie 17 lat. Pieniądze nieuczciwie zarobione zawsze kusiły zwłaszcza judaszy tylko kto tak naprawdę w naszym kraju był judaszem a kto zarabiał na przemianach... Należąłoby się chyba przyjrzeć ortodoksyjnie.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę