Dodawanie komentarza

Do tematu: To takie naturalne... ,prawica

Komentarze do artykułu: Polska ZGODA na GMO

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To takie naturalne... ,prawica

~seven

2007-02-18 06:44:16

zawsze była antyekologiczna,wyzywając zielonych od homików i czerwonych a to nie takie proste. Faktem jest że wielu tzw. zielonych zajmuje się ochroną i lansowaniem pedalstwa i socjalizmu utopijnego współpracując z tzw. lewicą i to daje nieodparte wrażenie działań antyrządowych. Część z różowo-zielonych przegina potwornie proponując paradoksalnie rozwiązania całkowicie niezgodne z odwiecznymi prawami natury i zagrażające istnieniu gatunku czyli przykładowo małżeństwa w obrębie tej samej płci. Więc jeśli jest to niezgodne ze zdrowym rozsądkiem to skąd to się bierze? Chyba tylko z g. wyborczego. Jednak przydałoby się trochę obiektywnego podejścia do kwestii ochrony środowiska np. ze strony ministra ochrony środowiska. Oczywiście po uprzedniej zmianie na tym stanowisku,bo myśliwy jako ochroniarz przyrody jest kolejnym żartem władzy ze zdrowego rozsądku. Co do wyolbrzymiania znaczenia wprowadzenia przyczółka GMO na terytorium Polski,nie mogę się z tym zgodzić, bo jest to przecież początek ,pilot tej zarazy XXI wieku jaką niewątpliwie będzie GMO. Właściwie to czego ja się tu czepiam,każdy rząd łamie obietnice wyborcze,to przecież tylko polityka szkoda że tyle kosztuje to nasze środowisko.

ODPOWIEDZ

seven ty smieciu

~tak

2007-02-18 10:39:45

To lewacto PRL, ZSRR, ChRLL niszczą środowicko, nie prawica. A wogóle to co ma prawica do GMO?

ODPOWIEDZ

.

~red.nacz.

2007-02-18 13:26:27

proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, każdy ma prawo do prezentacji własnych poglądów - czy w związku z posiadaniem przez człowieka jakiegoś zdania (nawet odmiennego) ktoś jest od razu śmieciem?

ODPOWIEDZ

No i się dyskutuje

~Dexter

2007-02-19 10:43:34

Ale jak ktoś ordynarnie kłamie i uprawia lewacka propagandę, to co. W mordę dać nie można to chociaż mu się nawtyka.
   Kultura dyskusji to nie tylko ładne słówka, ale trzymanie się faktów i nie kłamanie.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę