Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie ma problemu

Komentarze do artykułu: Informatyk Dorn?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie ma problemu

~Dexter

2007-02-20 12:06:42

Informatyzacja to przede wszystkim takie zorganizowanie pracy tym przygłupawym i gnuśnym urzędasom wespół z opracowaniem procedur wdrażania systemu, szkoleń, zakupów itd., aby te półgłówki się w nim nie pogubiły i nie sabotowały zmian. Wieloletnia porażka min. CEPiKU, ZUSu i GUCu dowodzi że to nie problem natury technicznej, ale braku dobrego zarządzania - komendanta, który całe to towarzycho zagoni do uczciwej pracy.

ODPOWIEDZ

Myślę ,że to świetny pomysł.

~ZYTA

2007-02-21 02:06:03

Dobra organizacja każdego ptrzedsięwzięcia to klucz do sukcesu. Myślę ,że w trosce o dobro kraju zabezpieczyone zostaną zebrane informacje i rozmaite dane w taki sposób żeby nikt nie powołany nie wykradał ich z archiwów.Myślę ,że firmy zajmujące się archiwizacją danych powinny być dobierane starannie i dokładnie sprawdzane.MARZY MI SIĘ DOBRZE ZORGANIZOWANE PAŃSTWO POLSKIE.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę