Dodawanie komentarza

Do tematu: Zbyt wielu jest już ludzi

Komentarze do artykułu: Z deszczu pod rynnę?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zbyt wielu jest już ludzi

~seven

2007-02-22 11:16:54

najoględniej mówiąc nieodpowiednich w rządzie.Czy to jest jakaś V Kolumna czy to niekompetencja premierów? Przecież media wrogie mają takie używanie jak nigdy z takich indywiduów ! Po Balcerowiczu wydawało się,że może być tylko lepiej......... God Save The Poland !

ODPOWIEDZ

Też się nad tym zastanawiam...

~Lord AMBER

2007-02-22 14:33:47

Mam nadzieję że jest tak, jak piszą Panowie Gedeon i Damian.Ostatecznie ten rząd naprawdę nie ma co wybrzydzać po Niesławnej Pamięci balcerowiczu...a w obecnej sytuacji,lepszy jest nawet mierny byle był naprawdę wierny...Tym bardziej że znamy przecież człowieka z ,,głupawego filmiku' a nie z konkretnych działań.,,Poznamy po owocach'-Daj Boże-dobrych a nie takich jakie ,,rodzi'l.b.Ostatecznie ,,zreformował' dwa kraje...I to co jest w Polsce to i tak ,,pikuś' w porównaniu z tym,czego ,,dokonał' w Gruzji...(Niby sami sobie winni-uwierzyli że to ,,światowej klasy fachowiec'ale od czasu do czasu pracuję z Nimi w Anglii i...szkoda ludzi,szkoda kraju.)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę