Dodawanie komentarza

Do tematu: Zbyt wielu jest już ludzi

Komentarze do artykułu: Z deszczu pod rynnę?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zbyt wielu jest już ludzi

~seven

2007-02-22 11:16:54

najoględniej mówiąc nieodpowiednich w rządzie.Czy to jest jakaś V Kolumna czy to niekompetencja premierów? Przecież media wrogie mają takie używanie jak nigdy z takich indywiduów ! Po Balcerowiczu wydawało się,że może być tylko lepiej......... God Save The Poland !

ODPOWIEDZ

Też się nad tym zastanawiam...

~Lord AMBER

2007-02-22 14:33:47

Mam nadzieję że jest tak, jak piszą Panowie Gedeon i Damian.Ostatecznie ten rząd naprawdę nie ma co wybrzydzać po Niesławnej Pamięci balcerowiczu...a w obecnej sytuacji,lepszy jest nawet mierny byle był naprawdę wierny...Tym bardziej że znamy przecież człowieka z ,,głupawego filmiku' a nie z konkretnych działań.,,Poznamy po owocach'-Daj Boże-dobrych a nie takich jakie ,,rodzi'l.b.Ostatecznie ,,zreformował' dwa kraje...I to co jest w Polsce to i tak ,,pikuś' w porównaniu z tym,czego ,,dokonał' w Gruzji...(Niby sami sobie winni-uwierzyli że to ,,światowej klasy fachowiec'ale od czasu do czasu pracuję z Nimi w Anglii i...szkoda ludzi,szkoda kraju.)

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę