Dodawanie komentarza

Do tematu: Sprostowanie

Komentarze do artykułu: Bieda - aż piszczy!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sprostowanie

~-=MAX=-

2005-09-25 05:36:19

Pana Michalskiego znam osobiście. Mieszkam również w Wielkich Radowiskach. Pieniądze zarobione u ludzi (którzy go jeszcze chcą zatrudniać) przepija. Bardzo lubi piwo, dziennie wypija kilka (koszt najtańszego u nas w sklepie to 2 zl., a więc wydaje na piwo ponad 10 złotych dziennie). Ostatnio pobił dziaci i swoją kobietę do tego stopnia, że uciekli z domu.
   W wielkich Radowiskach jest wiele gospodarstw rolnych na wysokim poziomie, które zatrudniają dorywczo pracowników. Pan Michalski też był zatrudniany (nawet regularnie) do momentu, kiedy zaczął porzucać pracę. Potrafił uciekać z pracy nawet po 30 minutach.
   Problemem nie jest w tym przypadku brak pieniędzy, tylko brak jekiejkolwiek chęci do pracy u tego osobnika. Najbardiziej żal w tej sytuacji dzieci, które są regularnie przez niego krzywdzone.
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

uczuciowa

~yyy

2008-08-23 14:03:06

niepisz takich bzdur zajmnij sie lepiej swoją dupą i garami a nie bawisz sie w ploty

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę