Dodawanie komentarza

Do tematu: z info w mediach

Komentarze do artykułu: 24-godzinne sądy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

z info w mediach

~damian

2007-03-11 16:20:48

to kara nie przekracza 2ch lat wiezienia - a nie 5ciu jak sz. p. redaktor nadmienil.
   Ja osobiscie jestem za, bo wybryki cwaniakow i milosnikow burd stadionowych ( a i inne drobne przestepstwa jak napady, kradzieze, czy inne ) powinny byc karane dosc sprawnie, a poza tym to mimo kontrowersji - kazdy ma prawo do obrony, ale w UBekistanskim - EUrokolchozie dzialajacym w Polsce to prawo bardziej chroni bandytow niz porzadnych obywateli - takiej strazy miejskiej bardziej oplaca sie wlepic mandat obywatelowi placacemu podatki i pracujacemu legalnie ( jak mi rozlecial sie samochod to cala pensje wydalem na czesci samochodowe i nie bylem w stanie oplacic mechanika - bo to zwiekszylo by moje kosza o 100 proc. , wiec sam zrobilem remont z pomoca przyjaciol i znajomych - 4y dni pracy ( juz ponad 50tys.km wyjezdzilem po tym i moze z odrobinke pojezdze) pod blokiem, rozsypalem piasek na ewentualne zanieczyszczenia olejem - aby po sobie posprzatac, a straz mikejska wlepila mi mandat 200pln, za zle traktowanie parkingu osiedlowego z mozliwoscia zanieczyszczenia parkingu dla ok 300 aut - posadzili mnie o kazda plame oleju - a z mojego auta nawet kropla nie wyleciala .... )
    Reasumujac, jestem jak najbardziej za, bo zlo wyrzadzane na innych obywatelach, robienie szkody ludziom powinno byc karane, jestem przeciwnikiem przemocy - muzyk z wyksztalcenia i zamilowania, a prawo powinno nas - obywateli chronic, nie bandytow czy innycyh drani, jesli sk...la zlapia na goracym uczynku powinien pojsc siedziec - ale nie do cieplutkiego pierdla z kablowka, tylko do kamieniolomow, kopalni czy w innym szambie pracowac - zaklady penitencjarne powinny przynosic dochody a nie generowac straty
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę