Dodawanie komentarza

Do tematu: a w Pipidowce kot wpadl ...

Komentarze do artykułu: Płoną toruńskie kamienice

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

a w Pipidowce kot wpadl ...

~Dibok

2007-03-15 07:08:07

studni !!!!.Ludzie ,czy nie ma w Polsce wazniejszych aktualnie rozgrywajacych sie wydarzen? ...TK torpeduje poczyniana rzadu , nie milknie burza wokol wypowiedzi o.Rydzyka ,prof. M. Giertych porusza w Europie lawine przychylnych jego broszurce komentarzy,w koncu MEN rusza do rozprawy z promowanie pederastii a czerwone belfry wylaza na ulice w gescie rozpaczliwej proby usuniecia znienawidzonego przez lewactwoministra ...a my sie tu dowiadujemy ,ze w Toruniu plona dwie kamienice !!! Gdybyz jeszcze miescila sie w nich siedziba SLD czy inkszego LiD-u...

ODPOWIEDZ

TK to akurat jest dowodem

~Myślący Patriota

2007-03-15 09:39:00

na to że rząd nie zna lub łamie prawo. Nie wiele ma to wspólnego z torpedowaniem. To nie wina TK że rządący nami nie interesują się obowiązującą literą prawa. TK sama przepisów nie wymyśla. Nie zastanowiło Cię to że żadnemu łącznie z obecnych rządów nie przyszło do głowy zmienić chorych przepisów? Winny jest trybunał który wydaje wyroki, a nie prawo według których wyroki się wydaje. Człowieku, nie bądź śmieszny. Dałeś się zmanipulować Kaczyńskiemu. PRAWO jest chore, TK przy innych przepisach mogłoby sobie nagwizdać. Tylko że zmiana prawa godziła by bezposrednio w koalicję. Lepper i mu podobni musieliby odejść z rządu, nie siedzą tylko i wyłącznie dzięki kruczkom prawnym. To co mówi i robi premier Kaczyński jest jawnym dowodem na to że mu taki stan rzeczy odpowiada. Kiepskie prawo to pole do działań i przekrętów na wielu płaszczyznach. Jak się okazuje winni są jednak sędziowie, adwokaci i TK. Co da zmiana sędziów jak luki w prawie zostaną? Nic nie da. Może po za tym że inne gęby zobaczysz w sądzie. Zamiast łykać kłamstwa pomyśl. Przykłądowo: TK wydaje wyrok nie zgodny z literą prawa, ale za to zgodny z punktem widzenia Kaczyńskich. Co robi podsądny? Ano składa skargę w strasburgu na łamanie praw obywatelskich. Odszkodowania złodziejom płacimy my wszysyc z podatków. Gdzie tu sens, gdzie tu zysk i kara dla złodzieji człowieku?? Pokaz palcem bo nie widzę!!! PRAWO TRZEBA ZMIENIC! A wtedy w TK mogą siedzieć agencji Chin i Mossadu do spółki, uprawnienia trybunału są takie ze samo sobie przepisów nie wymyślają. Doprawdy, jeszcze rok temu było na tym forum wielu myślących ludzi którzy mieli swoje zdanie i potrafili dostrzec wszystkie haczyki. Teraz mam wrażenie że są tu tylko wklejający złote myśli z Radia Maryja i nie zastanawiający sie nad ich sensem.

ODPOWIEDZ

Grtuluje!

~krzyzowiec

2007-03-15 09:40:12

Gratuluje debilizmu i całkowitej głupoty. Uważasz że doszczętnie spalenie się zabytku na skale światową, to mało ważne wydarzenie?! Nawet nie oczekuje odpowiedzi na to pytanie, bo trzeba być chyba upośledzonym żeby porównywać zniszczenie zabytku którego już nie da sie odbudować do poczynań rządu, który za kilka lat i tak się zmieni. Tej kamienicy już nie będzie, a bracia nadal będą w Polsce kręcić farsę!!! Jeżeli masz swoimi wypowiedziami robić z siebie idiotę, lepiej nic nie pisz!!!

ODPOWIEDZ

Dibloku RM sama odrzuciło

~Myślący Patriota

2007-03-16 04:52:23

takich jak ja twierdzą zę PRAWDZIWY Polak musi być katolikiem. I ogólnie bardzo brzydko wyrażając sie o takich jak ja którzy jeżdżą na przykład na przystanek Woodstock. Jest po za tym równie zakłmane jak i inne stacje naginając prawdę pod swoją wizję, ale to trzeba mieć oczy szeroko otwarte a nie klęczeć przed nim. I sprawdź sobie naprawdę na jakiej zasadziw zapadł wyrok wsprawie komisji bankowej bo głupoty piszesz taki same jak w RM mówili.

ODPOWIEDZ

A jednak nie słuchasz swego

~Myślący Patriota

2007-03-16 07:12:52

radia zbyt dobrze, bo na jego antenie nas prawosławnych okradziono z możliwości bycia Polakami. Poszukaj sobie dobrze w archiwach, audycja jest leciwa bo z przed 3 czy 4 lat, ale może jeszcze znajdziesz. Co do błota na przystankach Woodstock to widać że nigdy tam nie byłeś. Ja mam ponad trzydziestkę, i nie jeżdżę tam dla Owsiaka a dla muzyki. Niestety ciasny umysł nie pozwala ci zrozumieć tak prostej sprawy. Komisja Konstytucyjna dorgi kolego podważyła możliwość sprawowania nadzoru sejmu nad NBP który według polskiego prawa jest NIEZALEŻNY od rządu i na tej podstawie uniemożliwoło przesłuchanie Balcerowicza przez komisję. I wiesz co jest śmieszne. Ano to że w żaden sposób wyrok TK nie zablokował pracy dla prokuratury która mogła i może prowadzić śledztwo w sprawie nadużyć czy zaniechań Balcerowicza. Powiedz mi więc dlaczego nie prowadzi? Odpowiem ci. BO PIS-owi GÓWNO NA TYM ZALEŻY!!! Ich interesowała tylko sprawa polityczna którą można było na tym rozkręcić i igrzyska dla prostych ludzi. Długotrwałe i z konieczności utajone śledztwo ich juz nie interesuje. Może z tego powodu że przy okazji wyszłoby na wierzch za dużo innych przekrętów. Za praszam na stronę raport.nowaka. Tam jest co nieco także o Kaczynskich, mają sie czego obawiać. A sejmowa komisja śledcza pod przywództwem odpowiednich ludzi nie tykała by drażliwych spraw. NAiwny jesteś drogi panie, strasznie naiwny i nie szukasz innych faktów niż te które podaje ci ulubione radio. A przydałoby się. Może byś zrozumiał ze RM to tylko jedna z opcji, nie konieczenie mająca monopl na prawdę.

ODPOWIEDZ

Świetny przykład

~Myślący Patriota

2007-03-16 08:42:54

z Radiem Wolna Europa, popełniłeś tylko drobną pomyłkę, reprezenotwało ono nie interesy Polski a Stanów Zjednoczonych. Tak samo Radio Maria nie reprezentuję interesy Polaków a o. Rydzyka, kleru i tym którzy klęcząc przed nimi wierząc w ksiedza zamiast w Boga. Co do TK to nawet nie rozumiesz czego komentujesz. Sprawa rozbiega się o to że sejm nie może bezpośrednio wypływać na działanie prezesa NBP a byłaby tym powołana Komisja Śledcza, a musi zlecić zbadanie sprawy przewidzianym do tego organom państwowym czego nie zrobiono i o czym zresztą pisałem. Zrozumiałbyś gdybyś myślał. Takie ograniczenia są na całym świecie. I jakoś sobie radzą tam, prokuratura ściga przekręty a nie politycy robiąz z wszystkiego sukcesy polityczne. Za długo żyłeś w PRL-u i nie możesz zrozumieć że nie ma już jednej słusznej prawdy i partii. Czy ty na pewno chciałeś upadku PRL-u? Może wystarczyłaby zmiana PZPR-u na jakaś katolicką z nazwy partię a reszte zostawić jak było.

ODPOWIEDZ

Nie mam słów.

~krzyzowiec

2007-03-22 14:08:15

Więc nie będę się rozpisywał. Może mnie porównywać do kogo chcecie. Nie rozumiem co ma polityka wspólnego z pożarem ale nich wam będzie. Polityka nigdy mnie nie interesowała i nie będzie, ponieważ to martwy twór. Można o nim pisać godzinami a i tak się nic nie zmieni. PO za moi drodzy może czasami napiszecie coś od siebie skoro jesteście przyszłością i inteligencją tego narodu, a nie kopiujecie to co gdzieś przeczytaliście. Życia nie można przeczytać trzeba się z z nim zmierzyć i najważniejsze wyjść z tej próby obronna ręką, czego Wam i sobie życzę.
   
   
   Mam jeszcze jedną prośbę jeżeli potraficie pisać tylko o polityce i historii współczesnej, nie komentujcie tematów które nie mają z nią nic wspólnego, bo szkoda waszych nerwów.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę