Dodawanie komentarza

Do tematu: Czyich dochodów?

Komentarze do artykułu: Więcej niż mniej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czyich dochodów?

~Lord AMBER

2007-03-15 11:33:51

Bo na pewno nie ludzi pracujących UCZCIWIE,CIĘŻKO-FIZYCZNIE(poza Warszawą,Wrocławiem,Krakowem...)Od lat 10 Polacy powinni zarabiać około 2000-2500 zł(pracujący fizycznie ...NA PROWINCJI...)Ludzie wykształceni(na stanowisku) do 5000 tys. ale im trzeba patrzeć na ręce mają możliwości i nagminnie kradną(powszechne wymuszanie łapówek i nie tylko...) TAKIE TERMINY JAK NIEUCZCIWOŚĆ czy wręcz ZŁODZIEJSTWO zostały zastąpione przez BYć ZARADNYM...i jeszcze jedno w Polsce NIE MA WZROSTU GOSPODARCZEGO-WZRASTAJA TYLKO CENY, OPLATY, PODATKI... sTATYSTYKI WYGłAąDAJą cudnie a RZECZYWISTOŚĆ PRZERAŻA...Wiem że to wina wałęsów i kwaśniewskich ale póki co to Kaczyńscy dostają za to baty ...a ci którzy jeszcze nie uciekli z TEGO KRAJU są TOTALNIE OGłUPIENI...

ODPOWIEDZ

dwa oblicza oglupienia..

~Dibok

2007-03-16 03:39:01

Oglupianym jest sie wylacznie na zyczenie bowiem juz prof.Estreicher powiedzial byl ,ze wszystko zostalo napisane i tylko trzeba chciec siegnac reka na wlasciwa polke...Polak wpatruje sie bezmyslnym wzrokiem w srebrny ekran i gladko przelyka wszystka papke byle nosila ona stempel GW czy Faktu ..tymczasem na dnie kioskow spoczywaja rozne ciekawe gazety ,ktorych lektura moze przyprawic o palpitacje serca ,tak ponura jest prwadziwa rzeczywistosc ,ktora one bez pardonu opisuja... i gdyby wszyscy je czytali ,to LPR zdobylaby w wyborach 60% glosow!Oczywiscie wzrost gospodarczy przeklada sie na zyski koncernow i hipermarketow ktore swoj lup transferuja zagranice...Polakom zas przeznaczono role oslow roboczych.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę