Dodawanie komentarza

Do tematu: Eee tam

Komentarze do artykułu: Trzy miliony dla Millera

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Eee tam

~Jeki

2007-03-16 05:44:40

Bomba to będzie jak Mazur zacznie sypac. A raczej będzie, bo to gośc który samodzielnie nie działał i widac strach w Jego oczach oraz wolę by wiwinąc się od odpowiedzialności wszelakiej. Może pewnie będzie konfabulowac i zapewne na to liczą Jego mocodawcy by uznac go za niepoczytalnego. Ale co powie to powie. Rzecz jasna że może dojsc do sytuacji że mu nie tylko włos spadnie ale to już nie moje zmartwienie. Żal mi tego gościa nie będzie.

ODPOWIEDZ

fajnie by bylo

~damian

2007-03-16 19:39:32

jakby zaczal sypac, ale pewien jestem ze kolesie aby chronic wlasne 4y litery beda robic wszystko by nie zaczal, a poza tym to rozlam jaki zaaplikowala nam 1sza dama moze spowodowac rozlam bo pekniecie juz poszlo w eter , a poza tym to kiedys uslyszalem i cytuje - niemca zabic z obowiazku a ruska z przyjemnosci.......

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę