Dodawanie komentarza

Do tematu: flaki z olejem

Komentarze do artykułu: Zbuntowani lustrowani

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

flaki z olejem

~damian

2007-03-19 07:10:20

duzo slow o podobnaj tresci, to tak jak w sejmie, tylko pomimo dluzyzny i nudy jest logika, a mysli sa czytelne i nie przecza sobie w przeciwienstwie do ustaw i uchwal sejmowych. Fakt ze w artykule brak tej iskry, i dluzy sie czytanie owego, ale i temat trudny i metny, bo poslowie zajmuja sie..... a no wlasnie czym, raczej tym by jak najwiecej Polska stracila - PO wspiera organizacje zydowskie, ktore bezprawnie domagaja sie gigantycznych odszkodowan, sadza ze tak bogaty kraj jak Polska jest w stanie zaplacic 50 proc. roszczen siegajacych 65 mld. dolarow, ludziom ktorym nie sie nie nalezy, ale pewnie w sejmie RP lepiej o rozporkach i dziwce A.K. podyskutowac a nie o realnych zagrozeniach, nie o tym ze znowu Polska cierpi bo mlodzi w duzej mierze uciekaja poza granice ojczyzny - kolejne czyszczenie inteligencji - a powod prozaiczny - chec przezycia i przetrwania godnie, dlaczego nie zajma sie rozwojem kraju - a cala uwage skupiaja na destrukcji i jeszcze wiekszym okradaniu i tak juz zubozalego spoleczenstwa ??
    Mozna by wiele wiecej tematow poruszyc, ale po co, przeciez to i tak nic nie zmieni

ODPOWIEDZ

to świetnie że doczytałeś

~H

2007-03-19 10:00:22

Ja nie przeczę że tam nie ma logiki,choć i nie wiem bo nie doczytałem - jest to dla mnie ciężkostrawne,a że mam co czytać i czym się zajmować,to nie zadałem sobie trudu dokończenia tego artykułu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę