Dodawanie komentarza

Do tematu: Trzeba natychmiast

Komentarze do artykułu: Topienie Marzanny

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Trzeba natychmiast

~Obserwator

2007-03-22 05:37:45

rozliczyć afery z udziałem Kwaśniewskiego i SLD wymienię chociażby niektóre: Afera FOZZ, afera Rywina, afera alkoholowa, afera lekowa, afera Laboratorium frakcjonowania osocza, afera bydgoska, afera łódzka Pęczaka, afera tzw. pożyczki moskiewskiej, afera Stella Maris z SLD w tle, afera starachowicka, afera PZU, zabójstwo gen. Papały, zabójstwo min. sportu Jacka Dębskiego, afera PKN Orlenu, afera opolska Jakubowskiej, afera Warszawska, afera Stokłosy i Min. Finansów, afera autostradowa, afera paliwowa, afera kasyn gry Jaskierni (tzw. leworękich bandytów), afera prywatyzacyjna polskich hut, całkowity upadek służby zdrowia po tzw. reformach SLD, szpiegostwo, handel bronią i paliwami w WSI, afera Subotica w TVN, afera ze szpiegowaniem mediów przez WSI, afera łapówkarska Ostrowskiej, afera przetargowa Zemke na Kołowy Transporter Opancerzony ROSOMAK, afera szwajcarskich kont Kwaśniewskiego i ułaskawiania zdrajców i morderców, itp. itd., czy mam wymieniać dalej? To jest właśnie prawdziwe oblicze Sojuszu Lewicy Demokratycznej i czy przypadkiem nie PO i PSL,które teraz bronią przekrętów III.RP. ? Naród pamięta ! Pytam Was ; Czy to nie jest wystarczający powód aby tych szubrawców zdelegalizować i wsadzić za kratki ?
   

ODPOWIEDZ

przepraszam...

~Lord AMBER

2007-03-22 15:39:56

dalej jestem ,,za wieszaniem'(mamy piękne tradycje np.okres Insurekcji Kościuszkowskiej...) ale demokracja, humanitaryzm itd...itp...może chociaż konfiskata majątku i ...dożywotnie kamieniołomy...A po prześwietleniu biznesów kwaśniewskiej-kto wie-może małżeństwa nie trzeba będzie rozdzielać...ech, marzenia...marzenia... pewnie włos im z głowy nie spadnie-brakuje Marszałka i Berezy K.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę