Dodawanie komentarza

Do tematu: wszystko przez was:P

Komentarze do artykułu: Rozmowa Oleksego z Gudzowatym - fragmenty

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

wszystko przez was:P

~m-aja

2007-03-24 07:09:35

dzięki naszym politykom nikt normalny do polityki się mieszał nie będzie bo już z daleko czuć że to niezłe g...mam 18 lat i już teraz wiem że nigdy nie pujdę na żadne wybory parlamentarne itp. bo po co, skoro nic w tym kraju się nie zmieni tylko wkółko macieju same szuje będą obradować na wiejskiej.uciekajmy, tony blair napewno nas przyjmie:)

ODPOWIEDZ

Pszczółko Maju

~Raynold

2007-03-24 09:56:01

Podciąg się troszeczke w ortografii bo w Anglii w najlepszym wypadku możesz myć talerze w kiepskiej knajpie. A poza tym jak chcesz by było u nas lepiej to nie narzekaj tylko sama zacznij coś robić. To że jesteś właśnie tu jest tego dobrym początkiem.

ODPOWIEDZ

życie samo was nauczy

~esta

2007-03-29 13:35:13

Mam 47 lat , i trochę zakrętów w naszej historii. Mieszkam aktualnie w Londynie , ( 5lat) . Ostatnio spotykam się z coraz większym szacunkiem do nas , do polaków -dlaczego?.
   Bo mają okazję poznac nas z tej dobrej strony - ze strony pracodawcy. Jestesmy solidni , dokładni i posiadamy wiedzę. A jestem tu bo kilka jeśli nie kilkanaście razy dałem się nabrać politykom na chasła i slogany które tylko i wyłącznie są celem w pozyskaniu wadzy - tak pisz.ę waaaaaaaaaadzy .bo mieć władzę to znaczy mysleć o obywatelach a nie o własnej kieszeni. Są to buce bez wyjątku. Czy to z lewa czy z prawa jedno wielkie szambo.
   ps. Nie wszyscy pracują baranie fizycznie , chyba że bierzesz miare według siebie.
   Aktualne stanowisko pracy - Building Engineer (w polsce geodezja inżynieryjna)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę