Dodawanie komentarza

Do tematu: ...co to ja chciałem?...

Komentarze do artykułu: Co GrUbAsKu?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

...co to ja chciałem?...

~Lord AMBER

2007-03-24 18:17:45

...aha...Przepraszam bardzo. Ja tylko w temacie,,Kwaśniewski był sponsorowany' a konkretnie ataku- Pana,, szary rzeczywistość' na Pana Rosomaka...Zgadzam się z Panem,,szary...' tylko od ,,Dziwne(...)do(...)strony(dwa pierwsze zdania bez wstępu...) Niestety Miły Panie-z Polską DOMEM POLAKÓW(bo rozumiem że to Pan miałeś na myśli) jest tak jak z ,,polskim wzrostem gospodarczym' wszyscy o tym mówią ale się tego nie czuje...Polska jest miejscem gdzie Polacy są Tanimi Wyrobnikami zachodnich koncernów i banków a ich praca nie przynosi Temu Krajowi poważniejszych zysków(siłą rzeczy najmniej z tego mają sami Polacy...)GDYBY POLSKA BYłA POLAKÓW (DOMEM) TO NIE MUSIELIBY JEJ TAK MASOWO OPUSZCZAĆ.DOM=POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA...A,,tępe pały nie potrafiące zrozumieć że Polska jest Polaków a nie jakiejś szajbniętej frakcji'-TO NASI POLITYCY KTÓRZY OD wałęsy WYPRZEDAJĄ JĄ i NISZCZĄ W ZAMIAN ZA SPONSORING JAK CHOĆBY kwaśniewski...Więcej książek,mniej telewizji(przynajmniej tej o ,,pobożno-życzeniowym {czytaj-zakłamanym} sld-po-wskim zacięciu).Pan Rosomak pisze może i BRUTALNIE... ale TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę