Dodawanie komentarza

Do tematu: Nauki nie poszły w las

Komentarze do artykułu: Od 17 kwietnia na światłach

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nauki nie poszły w las

~Giorgio

2007-04-05 04:55:05

Jestem zszokowany wypowiedziami byłego prezydenta. Co prawda nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ale czasami uważałem go za człowieka bardziej dojrzałego. Pan Kwaśniewski, złote dziecko PZPR, co chwilę ukazuje swoje dziwne drugie , być może to prawdziwe oblicze. A to kłamie, a to publicznie pokazuje się w stanie wskazującym na upojenie alkoholowe, a to wielokrotnie ma wielkie kłopoty z pamięcią / być może jego pamięć działa wybiórczo?/, a to nie wie gdzie jest obraz jakiegoś tam Kossaka / czy choć wie kto to byli Kossakowie?/,a to okazuje się wielkim cynikiem /cóż to za różnica, czy w prazencie daje się zegarek za 50, czy 50 000 zł, kiedy to i tak nic go nie kosztowało?/ itd... Podobnych przykładów można by jeszcze mnożyć wiele, ale to i tak pana Kwaśniewskiego nie odmieni. To jest człowiek zaprawiony w trudnych bojach na Ordynackiej, później w PZPR. Jest człowiekiem bez skrupułów, cynicznym, ale zawsze z uśmiechniętą twarzą. Takich ludzi można opluwać, a oni i tak twierdzą, że to deszcz pada. Pozdrawiam.
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę